28. srpna 2017 11:44

Tohle je 5 nejzábavnějších holek z Teorie velkého třesku! Hláškuje některá líp než Penny?

Soutěž o královnu Třesku!

Za 10 řad (ta nejnovější má na COOLu premiéru už v pondělí 4. září!) se uvnitř kulis Teorie velkého třesku objevila pěkná řádka zástupkyň něžného pohlaví, jenom patero z nich se nám však skutečně vsáklo pod kůži. Seřadili jsme podle "nahláškovanosti" ty, které se v seriálu vyskytovaly po delší období (a nešlo o něčí maminky)!

05) Bernadette

Řekněme si to takto – kdyby se měly udílet metály za to, kdo s kým jde do vztahu, Bernadette by na nich musela být vyražená jako oficiální maskot. Pištivá blondýnka s tváří anděla totiž svým manželstvím polidštila Howarda Wolowitze – postavu po víc jak pět let asociovanou s lepkavě úchylnými balicími frázemi, před nimiž by v reálu muži i ženy prchali úlekem. Jenže právě tahle jistá obětina ze strany Bernadette z ní činí tak nějak... plochou postavu. Neberte nás špatně, Bernadette rozhodně umí dobře zahláškovat i chytit za srdéčko. V ostré konkurenci sitcomových postav ženského pohlaví v Teorii velkého třesku však poněkud zapadá. Je to však pouhá daň za to, že nesmí Howarda ob díl za jeho nápady zatratit.

04) Priya

OK, tohle bude chtít trochu vysvětlování. Priya je totiž v komunitě populární asi jako španělská chřipka. Jenže ona to není tak úplně její chyba! Jasně, seriál ji vzdor vztahu s Leonardem ke konci jejího výskytu vykreslil poněkud negativněji. Problém s Priyou ale nebyl daný jejím "nepříjemným" charakterem – to by pak fanoušci museli chtít upálit i Sheldona, Howarda i polovinu Penny. Priya měla zkrátka smůlu v tom, že její postava "stála v cestě" vztahu Leonarda s Penny, tedy něčemu, co Teorie velkého třesku usilovně chtěla nastolit již od prvního dílu. I kdyby na místě Priyi byla Scarlett Johansson, reakce většiny věrných diváků by nebyla příliš odlišná. Naopak je proto nutno ocenit, jak dobře a kvalitně Priya svou historickou roli sehrála!

03) Emily

Pozorovat Rajovy vztahy může být po deseti letech zklamání a neúspěchu tak trochu vstupenkou na psychoterapetické sezení. Když se i takový mimoň jako Sheldon dočkal Amy a vůbec všeho, čeho se dočkal, jak se může Raj stále chovat jako nahý v trní, popřípadě slon v porcelánu? Mezi všemi dysfunkčními vztahy a potrhlými ženštinami (či naopak dostatečně chytrými, aby se od Raje držely dále), však jako maják naděje dlouho zrzavě svítila Emily. Někdo, kdo si chodí lehat na hřbitov a medicínu zvolí kvůli tomu, že chce řezat do lidí, se prostě v naší partičce úchyláků nemůže ztratit! Emily byla to nejlepší, co se Rajovi mohlo přihodit a v koutku duše stále věříme, že s ní není všem dnům konec.

02) Amy

Koordinovat a kooperovat se Sheldonem Projekt udržování mezilidských vztahů není právě pro něžné nátury – kdyby Amy platila za standardní květinku, nikoliv zušlechtěný, vysoce zocelený kus ušlechtilé plodiny, nejspíše by tváří v tvář Sheldonově šílenství už dávno zvadla. Její schopnost nekonečně stoického, nekonečně ironického komentování nejrůznějších situací jí však dává dostatek síly úskalí života v Teorii velkého třesku přežít. A nám dává spoustu kvalitních scén k zasmání! Navíc lze bezpochyby říct, že se Amy po boku našich chlapeckých nerdů integrovala rozhodně lépe než jiné ženské postavy... *kašlání* Pryia *kašlání

01) Penny

Jenže titul královny může získat jediné děvče a čistě statisticky jím nemůže být nikdo jiný než Penny. Dobrosrdečná blondýna nejenže v sobě nalezla soucit nad našimi mamlasy dostatečně dlouho, aby si je oblíbila, ale navíc jejich zápolení s životem už po deset let komentuje solidní ironovštinou. Stejně jako Penny "polidštila" naše kluky, tak i oni navíc měli pozitivní vliv na ni. A jak jsme si nedávno rozebrali, zásoba jejích přízemních hlášek parádně kontrastuje s geekovskými vtípky Made in Sheldon et al. Zkrátka a dobře, tentokrát musíme v souladu s klišé skutečně upřednostnit blondýnku.

​10. série Teorie velkého třesku na COOLu začíná už v pondělí 4. září ve 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný