15. ledna 2019 20:09

Velké shrnutí: Co se stalo v 11. sérii Teorie velkého třesku?

V minulých dílech jste viděli...

Počátek konce je za rohem, již 4. února ve 20.50 totiž na Prima COOL začíná poslední série Teorie velkého třesku. Spořádaní fanoušci mají jistě v merku vše, co k tomuto okamžiku vedlo, ale protože máme snad až příliš velké pochopení i pro ty méně spořádané, připravili jsme sumírovačku všeho podstatného z 11. řady, co potřebujete vědět.

05) Trable s Wheatonem

Sheldon si v nové řadě odbyl další pokus o mistrovství v novém oboru: herectví! Rozhodl se, že se stane hercem ve stylu profesora Protona, a tak se dočasně uchýlil i k tomu, aby mu radil Wil Wheaton. Nakonec vše samozřejmě dopadlo dobře – Sheldy roli nedostal, připadla totiž nakonec Wheatonovi...

04) Leonard a Penny: Update?

Na volnoběh jela i zápletka někdejšího ústředního páru seriálu. Stručně řečeno, zatímco okolní postavy procházely stěžejními životními změnami (o těch ale víc níže), Leonard a Penny vlastně mnoho novinek neprožili. A to je vlastně dobře, protože by buďto mohli otěhotnět (a tak kopírovat linku jiných kamarádů), anebo se rozvést (což asi nikdo nechceme!). Ponejvíce se jejich zápletka motala kolem Sheldonovy svatby a rozhodnutí, že mají na dítě vlastně ještě čas.

03) Rajovy trampoty

Zatímco se všem v nové řadě vztahové trampoty vcelku dařily, Raj opět osciloval od 10 k 5 a zpět. Nejprve randil s Ruchi, ale osud (a špehování) tomu chtělo, že situace neměla dlouhého trvání. Posléze se zapletl s vdanou paničkou před rozvodem, ale tady se pro změnu do "vztahu" vecpal její manžílek. Raj je tak opět sám a na vyřešení situace má už jenom jednu řadu!

02) Howard a Bernadette mají další dítě

I když jsme odjakživa tušili, že si Howie někdy pořídí dítě, neměli jsme fakticky ponětí, že u toho nebude na konci přítomná policejní jednotka řešící dětské únosy. Howard však překonal sám sebe, když zvládl roli otce. Většina řady se motala kolem očekávání druhého potomka, jemuž bylo nakonec po velkých neshodách dáno jméno Neil Michael.

01) Svatba Sheldona a Amy

Nečekali jsme, že se takového okamžiku kdy v Teorii velkého třesku dočkáme, ale přesto na něj došlo! Sheldon a Amy se po mnoha kotrmelcích dočkali svého velkého dne a byl u toho (svým způsobem) přítomný nejen Stephen Hawking, ale i Mark "Luke Skywalker" Hamill. Vydrží jim však jejich svazek? To se samozřejmě uvidí až v nové řadě!

Premiérová 12. série Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL v pondělí 4. února ve 20.50. Všechno důležité se o ní dozvíte v našem speciálu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný