Jsou tyhle šílené teorie o Sheldonovi pravdivé, nebo ne? A proč má být Bernadette robot?!
Jim Parsons sestřelil nejšílenější nápady fanoušků.
Miliony fanoušků Teorie velkého třesku dnem i nocí uvažují o svém oblíbeném seriálu a jeho postavách! Není proto asi překvapivé, že se mezi nimi najdou i tací, jejichž nápady jsou buďto šílené, anebo geniální, popřípadě obojí najednou! Jim Parsons, představitel Sheldona, si nyní udělal kapku času a vyjádřil se k třem největším kolujícím hypotézám. Které okamžitě sestřelil?
Sheldon je Spock v přestrojení
Podpůrné argumenty: Oba mají rádi vesmír, oba jsou "bez emocí", Sheldon občas slyší Spockův hlas
"No, ehm, rozhodně nejde o záměr." Parsons sice uznává, že teorie může v hlavách fanoušků dávat smysl, a důkazy působí přesvědčivě – rozhodně však nejenže Sheldona nehraje jako Vulkánce, ale ani by to prý zřejmě nedokázal. Na druhou stranu, přesně to by jistě Spock v přestrojení chtěl, abychom si mysleli!
Teorie velkého třesku Zdroj: CBS
Bernadette je kyborg vytvořený Howardem
Podpůrné argumenty: Howard je špičkový inženýr, Bernadette má některé velmi podobné prvky jako Howardova matka, všechny ženy světa Howarda nenávidí
"Nejsem si vlastně úplně přesně jistý, co to je kyborg, ale mám dojem, že jde o umělou inteligenci s masem... a v tomto případě i prsama." Ano, Jime, přesně tak zní oficiální definice. Minus prsa. Obvykle. Na každý pád, Parsons má za to, že METAFORICKY teorie platí, protože platí nejen pro Howieho, ale všechny z nás, kteří si po dekádě ve vztahu uvědomíme, že chodíme s kopií naší matky/otce. V přeneseném smyslu tedy ano, ale v doslovném významu prý nikoliv.
Teorie velkého třesku Zdroj: CBS
Sheldon je Barney z Jak jsem potkal vaši matku, ale v zrcadlové realitě
Podpůrné argumenty: Jde o přesné charakterové protiklady... a to je zhruba vše
"Na téhle teorii je vtipné, že jsem se kdysi účastnil castingu na Barneyho (!), ale cítil jsem, že nejsem pro roli vhodný." Zajímavé! Než namítnete, že Parsons přece vykazuje jisté evidentní chování stereotypního gaye, jenom dodáme, že i Neil Patrick Harris (představitel Barneyho) je sám gay. Oba jsou však herci – a dovedou se na obrazovce chovat jinak než v reálu. O tom herectví jaksi je. Popojedem.
Ačkoliv zjevně jde o nejbizarnější teorii, svého druhu je z celé trojice fanouškovských šíleností právě díky tomuto produkčnímu propojení (onomu castingu) nejblíže pravdě. Parsons se totiž účastnil i omezeného druhého kola výběru představitele Barneyho, a ačkoliv roli nakonec dostal někdo jiný, jeho samotného spekulace donutila uvažovat nad tím, co by jinak mohlo být. Pokud má teorie multiversa pravdu, v nějaké alternativní realitě je Parsons znám pro roli Barneyho... a Neil Patrick Harris je naopak slavný jako nerd z Teorie velkého třesku. Zcela vágně, kvantovou fyzikou podpořeně, jde tedy o teorii, která se nachází v jisté superpozici – je platná, a zároveň není.
Čistě pro naší realitu ovšem platí jenom to druhé...
Teorie velkého třesku Zdroj: CBS
Teorie velkého třesku se na Prima COOL producíruje každé všední odpoledne od tří a večer od devíti.