18. července 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na lov pokladů

Kromě toho se ale podíváte i na Mars, do středověku nebo mezi zombíky.

Aby toho z E3 nebylo málo, tak tuto sobotu vám Re-play sdělí své dojmy z akční adventury Shadow of the Tomb Raider. Těšit se můžete na spoustu informací, a taktéž na řadu zajímavých ukázek přímo ze hry. Pokud tedy chcete vědět, co tvůrci chystají, čím chtějí zaujmout hráče, a jak se hodlají odlišit od podobných titulů, určitě se v sobotu dívejte.

A u akční adventury Re-play ještě zůstane. Nejen milovníci klasik hororu si totiž užijí dojmy z chystaného remaku slavného Residentu Evil 2. Ať již jste původní hru hráli nebo ne, tak by vás jistě mohlo zajímat, na co vše se můžete těšit. Re-play vám to pochopitelně ukáže a představí, takže se v sobotu nezapomeňte dívat.

A u remakeů a remasterů se také sobotní díl ještě chvíli zdrží. Re-play totiž zrecenzuje remaster kultovní sci-fi akce Red Faction Guerrilla, která se odehrává na Marsu. V této recenzi se dozvíte, čím byla hra zajímavá v době svého vydání, a zda se to remasterované verzi podařilo převést do současnosti. Nebude to ale všechno. Re-play totiž také zhodnotí, zda má tento titul v dnešní době vůbec co nabídnout, a zda tedy může konkurovat aktuálním herním kouskům.

Poslední recenze vás pak vezme naopak do minulosti, ale za to do dobře známých českých luhů a hájů. Re-play totiž v sobotu zrecenzuje i DLC pro Kingdom Come: Deliverance, které nese podtitul From the Ashes. Dozvíte se, co vše v něm vývojáři hráčům nabízí, jak přesně to rozšiřuje původní hru a kolik zábavy si s tím užijete. Pokud jste tedy propadli tomuto středověkému RPG, tak vás aktuální přídavek jistě bude zajímat.

Chybět ale nebude ani soutěž. Tentokrát o balíček herní myši a routeru od společnosti Asus.

Takže v sobotu neodcházejte hledat poklady, ale ve 12:35 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný