20. ledna 2016 10:05
Gabriela Gabrielová

Když si Chuck bral Larryho, nebyla o žerty nouze

Když si Chuck bral Larryho - upoutávka

Vážnější myšlenky typu, že homosexuálové jsou vlastně fajn lidi a ostatní nemají právo je prudit, tvůrci naštěstí šikovně skryli mezi hory parádních vtipů a scén, kterým vévodí dvojka Sandler–James. Jako vyprošťovák na pondělní večer ideální! Dívejte se ve 20.15 na Primu Max.

Ostřílený režisér komedií Dennis Dugan, který má na svědomí jedny z nejvtipnějších snímků s Adamem Sandlerem (Zohan: Krycí jméno Kadeřník, Zkus mě rozesmát, Jack a Jill či Machři) se ujal i režie téhle sympatické podívané. Své síly tentokrát spojil s oscarovým scenáristou Bokovky Alexanderem Paynem a výsledkem je velmi uspokojivá satira na instituci manželství a krize, jimiž může procházet. Akorát že v tomto případě není v hlavní roli sezdaný pár muže a ženy, ale dvou chlapů. A ani ne homosexuálů, nýbrž heterosexuálů jak poleno – newyorských hasičů Chucka (Adam Sandler) a Larryho (Kevin James). A kdyby výše uvedené nepřipadalo mužské polovičce publika dostatečně atraktivní, máme pro vás pánové šest slov: sexy Jessica Biel ve spodním prádle. Prostě rodinná podívaná se vším všudy.

Věděli jste, že...

  • Adresa Larryho bytu, kterou Chuck prozradí Duncanovi, kolegovi hasiči, je ve skutečnosti adresou, na které Adam Sandler jako malý vyrůstal.
  • Ve filmu si zahrála i manželka Adama Sandlera. Objevila se v roli učitelky Larryho syna.
  • Producent Tom Shadyac plánoval natočení tohoto snímku již od roku 1999. Tehdy se ale ještě jmenoval Když si Joe bral Bennyho a rolí hlavních protagonistů se měli ujmout Nicolas Cage a Will Smith.
  • Steve Buscemi, který ve filmu prověřuje legálnost manželského svazku Chucka a Larryho, byl dříve, než se stal hercem, hasičem v New Yorku.
  • Postava Kevina Jamese se jmenuje Larry Valentine. Jeho reálný bratr se jmenuje Gary Valentine.

Mušky, co se nevychytaly...

  • Ve scéně, kdy hasičská jednotka vyjíždí k požáru, několik hasičů se veze vzadu na žebříku auta. Jenže to je už pár desítek let zakázané.
  • Hlavní město Ohia, Cincinnati, je na obrázku v Chuckově domě napsáno s chybou jako Cincinatti.
  • Když Chuck náhodou narazí na Alex v supermarketu, má na nose brýle. V dalším záběru již ale chybí.

Gabriela Gabrielová

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný