25. října 2016 12:22

Náhradní režisér pro Deadpoola 2: Natočí ho Quentin Tarantino?

Od drsného westernu k šílenému komiksu?

Jak už jsme nedávno psali, dvojku Deadpoola zasáhla nečekaná změna. Režisér prvního dílu Tim Miller se po dohadech s hlavní hvězdou Ryanem Reynoldsem rozhodl projekt opustit a film, který by se měl začít natáčet začátkem příštího roku, je tak náhle bez režisérského dohledu.

Zatímco však studio už jistě jedná s potenciálními náhradníky, fanoušci se teď rozhodli vzít celou záležitost do vlastních rukou a na internetu rozběhli online petici za najmutí jejich první volby. A ta nakonec padla na režiséra Pulp Fiction, Hanebných panchartů nebo posledně Osmi hrozných, Quentina Tarantina.

Kultovní režisér je dobře známý pro svoje násilné filmy, nevybíravý humor a zálibu v krvavých akčních scénách, pro hrdinu jako je Deadpool jde tedy o zdánlivě ideálního tvůrce, celá věc má ale jeden velký háček. Tarantino si velice nerad nechává do svých filmů kecat a bez toho by se to v případě tak velkého filmu, jakým bude dvojka Deadpoola, prakticky nedalo obejít. Navíc nesmíme zapomínat, že pro Tima Millera šlo víceméně o srdcový projekt, i proto se nakonec jednička nesla v takovém duchu, v jakém jsme ji viděli v kinech. U režiséra jako je Quentin Tarantino si takový vztah ke komiksové postavě lze jen těžko představit. A co na tuhle fanouškovskou volbu říkáte vy?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný