7. dubna 2022 15:24

Blíží se poslední díl Simpsonových? Hvězda seriálu promluvila o zákulisních plánech

Jedna z ústředních postav Simpsonových promluvila o budoucnosti seriálu.

Blíží se konec seriálu Simpsonovi? Jeho tvůrci už sice mají promyšlené, jak by ho mohli efektním způsobem uzavřít, ale fanoušky uklidnil čerstvý rozhovor s herečkou Yardley Smith, která je v originálním znění hlasem Lízy Simpsonové.

Na otázku magazínu Movie Dweeb, zda už se v pozadí diskutuje o poslední epizodě, odpověděla: „Ve skutečnosti ani ne. Právě jsme začali nahrávat čtyřiatřicátou sezonu, což zní samo o sobě šíleně, když si uvědomíte, že většina seriálů je dnes ráda, že přežije pět let... Nástup streamování prostě převrátil celé odvětví,“vysvětlila a dodala, že dabující herci mají smlouvu právě jen do konce 34. sezony.

„Kdyby se blížila poslední sezona, určitě bychom to věděli s předstihem. Navíc je jasné, že by si takovou příležitost nenechal ujít současný majitel značky Disney a spustil by masivní kampaň, aby na všem vydělal pořádný balík,“ řekla a vrátila se zpátky k myšlence streamování. V situaci, když diváci můžou zhltnout celé sezony seriálů za víkend, je podle ní hlad po novém obsahu nekonečný a pro ikonickou značku jako Simpsonovi to platí obzvlášť.

Jako hlavní důvod, proč se ještě neblíží konec Simpsonových, však vidí vysoký standard, který si seriál dlouhé roky drží. „Pořád se o nás mluví. Seriál zůstává výstižný a aktuální. Včera jsme měli s ostatními dabéry společné čtení scénáře a byl úžasně vtipný. Když ho čtete přes Zoom a i tak vám to přijde živé a přesvědčivé, můžete si být jistí, že je to fakt kvalita. A to říkám naprosto upřímně,“ uzavřela.

Myslíte, že seriál Simpsonovi překoná s lehkostí i svou čtvrtou dekádu?

Zdroj: Movie Dweeb

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný