5 způsobů, jak lidé podvádí při hraní Pokémon GO! Hrozí jim za to ban?
Tohle snad radši ani nezkoušejte...
Co vede hráče k podvádění v Pokémon GO? Je to nuda? Nedostatek obsahu? Nebo jen vidina toho, že užuž budou mít všechny dostupné pokémony? Těžko říct, faktem ale je, že hráči hledají stále kurióznější způsoby, jak hru oblafnout, až se jim vývojáři rozhodli udělovat bany. Jistě, následujícíc věci můžete zkusit také, možná získáte Snorlaxe a další hvězdné pokémony, které se kolem příliš nevyskytují, ale možná si také budete muset otevřít nový účet…
1) POKÉ RADARY
I přes to, že podpora některých radarů pokémonů skončila s plošným zákazem od Niantic, některé aplikace přežily, lehce se přetransformovaly a vesele fungují dále. Není nic složitého najít si na Google Play či App Storu tu pravou aplikaci a lovení pokémonů si trochu ulehčit…
2) AUTOMATIČTÍ POMOCNÍCI
Dalším oblíbeným nástrojem jsou tzv. boti – tedy plně automatizované skripty, které mohou bez vašeho zásahu dělat v podstatě cokoliv. Tady už se ale všichni, kdo boty používají, pohybují na hraně „zákona“ a hrozí jim permanentní zrušení účtu. Navíc se tím absolutně potírá ono „GO“ v názvu hry.
3) ČERNÝ TRH S ÚČTY
Pokud vás nebaví honit vzácné pokémony a chcete se jen chlubit tím, že je máte, můžete si samozřejmě také pořídit již „rozehraný“ účet. Na eBay jich je poměrně dost, jen ta cena vás může poměrně vykolejit.
4) ZPRÁVY MEZI HRÁČI
Tohle asi není podvod v pravém slova smyslu, ale vzhledem k dostupným prvkům hry jde o něco, co vývojáři (zatím?) nepodporují. Pomocí aplikací třetích stran je totiž možné zjistit, zda se kolem vás nepohybuje někdo se zapnutou hrou a následně mu zaslat zprávu. Třeba s dotazem, kde našel toho a toho pokémona.
5) EMULÁTOR HRY PRO PC
Posledním „vylepšením“ je možnost nainstalovat si emulátor na počítač a pouštět hru přímo z pohodlí vašeho domova. Počítá se samozřejmě s tím, že k tomu zfalšujete GPS údaje a vydáte se do míst, která třeba ani nemůžete navštívit. Jen to líhnutí vajíček tímhle způsobem neurychlíte.