17. července 2017 15:51

Třetí Avengers dostali fenomenální první trailer. Přečtěte si, co se v něm děje

Thanos se konečně dává do práce…

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY ZE STRÁŽCŮ GALAXIE 2, NOVÉHO SPIDER-MANA, TŘETÍHO THORA A BLACK PANTHERA

Už v květnu 2018 vtrhne do kin třetí díl Avengers, ve kterém se nejmocnější hrdinové světa střetnou s Thanosem. Fialový titán, jehož znáte z potitulkových scén minulých dílů nebo ze Strážců Galaxie, v něm posbírá 6 mocných „kamenů nekonečna“, které z něj udělá nejnebezpečnější bytost ve vesmíru. Avengers tak nebudou mít zrovna snadný život, což dokládá první odhalený trailer.

Jak správně tušíte, upoutávku bohužel viděli jen fanoušci na akci, na které se promítala (disneyovský con D23), a dosud se neobjevila na internetu. Musíme si proto vystačit s jejím popisem, jenž začíná u Strážců Galaxie a jejich setkání s Thorem.

Jak proběhne? Strážcům narazí do předního skla vesmírné lodi Thorovo bezvládné tělo. Mantis Thora probudí („Kdo sakra jste?!“) a všichni se pak společně vydají na Zem, kde už probíhá epická válka. Scarlet Witch v ní bojuje po boku Visiona (ti dva by do sebe měli být – stejně jako v komiksech – zamilovaní) a Loki slavnostně předává Thanosovi Tesseract, jenž patří mezi kameny nekonečna.

Iron Man se posléze chystá do bitvy se Strážci Galaxie, Black Panther a Winter Soldier s armádou africké Wakandy a Peter Parker se o útoku dozví v autobusu, když mu začnou vstávat chlupy na rukou (ano, zbystřené pavoučí smysly!). Thanos následně prohlašuje: "Když jsem se rozhodl přinést rovnováhu celému vesmíru, nečekal jsem, že to bude zábava. Ale tohle mě docela baví." A depresivní situaci potvrzuje záběr na Gamoru, která stojí ve zničeném muzeu Sběratele, bělovlasého podivína ze Strážců Galaxie a potitulkové scény Thora 2.

V traileru se dále objeví krátké záběry Black Widow s blonďatými vlasy nebo Kapitána Ameriky, který s plnovousem vystupuje ze stínu. No a pak už Thanos vyrazí do bitvy a postupně se řeže se Star-Lordem, Doctorem Strangem nebo Spider-Manem. Ten poslední následně sedí poražený na Zemi a omlouvá se Tonymu Starkovi, jehož pak Thanos porazí jedinou ranou. A jako by toho nebylo málo, po děsivém záběru, v němž se snaží rozmáčknout Thorovu hlavu, přijde velké finále.

Thanos v jediném záběru strhne z oblohy Měsíc a promění ho v roj meteoritů, který pošle přímo na Avengers. To vše se slovy: „Utíkejte, ale osudu stejně neuniknete“, jimiž se celá upoutávka megalomansky uzavírá.

Že to okamžitě chcete vidět? Nejste sami! Snad se trailer co nejdřív objeví na internetu, do té doby se můžete dívat maximálně na jeho představení!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný