6. prosince 2021 22:15

Jurský svět 3: První fotka ukazuje hlavní hrdinku v nesnázích, pětiminutový prolog zase dinosaury

Na očekávaný miliardový hit si sice musíme ještě nějakou dobu počkat, přesto se několika prvními střípky můžeme pokochat už teď.

Nebýt pandemie, pravděpodobně by se tahle úspěšná série zakončila ještě letos. První Jurský svět se objevil v roce 2015, pokračování s podtitulem Zánik říše přišlo přesně o tři roky později. A svižným letním blockbusterem se letos mohl stát i třetí díl s úderným názvem Nadvláda, nakonec si však musíme počkat až do června roku 2022. Kampaň se nicméně pomaličku rozjíždí a my se můžeme podívat, co si pro nás duchovní otec této trilogie Colin Trevorrow připravil.

Na první zveřejněné fotce mohou fanoušci vidět Bryce Dallas Howard, hvězdu předchozích snímků, která se nachází ve značně nezáviděníhodné situaci. Tvůrci tak pokračují v promyšleně dávkované kampani, v jejímž rámci před pár měsíci představili několik sekund precizních digitálních dinosaurů, na něž vzápětí navázali hned pětiminutovým videem označeným jako „prolog“. To bylo původně k vidění pouze v kinech před letošním letním hitem Rychle a zběsile 9, v listopadu však bylo oficiálně zveřejněno na internetu. Můžete se na něj podívat zde:

Podle původních plánů se mělo o jednat o prvních pět minut snímku, které ukazují jeho premisu: Krev Tyrannosaura rexe před 65 miliony let vysaje komár a dinosauří DNA se následně díky jejímu uchování v jantaru podaří reprodukovat – samozřejmě se strašlivými důsledky. Trevorrow se však nakonec rozhodl tuto pětiminutovku z finálního snímku vystřihnout, takže ji můžeme brát alespoň jako lákadlo na divoké dobrodružství, které nás opět čeká.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný