28. prosince 2021 11:30

Nový dechberoucí trailer Batmana láká na stylovou Catwoman a prolhaného Alfreda

Druhý trailer filmu Batman (2022)

Příjemného povánočního dárečku se dočkali nejen fanoušci komiksového netopýra, ale i všech dobrých filmů – trailer na nového Batmana totiž (opět) vypadá skvěle.

první upoutávka ze srpna našponovala očekávání proklatě vysoko a další ukázky je rozhodně nesnižují. Další reinkarnace Batmana se chopil Matt Reeves, dosud proslavený především zdařilými akčňáky Úsvit planety opic a Válka o planetu opic. Projekt měl původně režírovat Ben Affleck, ten však odstoupil z pozic před i za kamerou, a tak se otevřela možnost pro Reevese i Roberta Pattinsona v hlavní roli – a zatím si rozhodně nestěžujeme.

Ve druhém plnohodnotném traileru dostává větší prostor Selina Kyle neboli Catwoman v podání Zoë Kravitz. Ta v rámci příprav na roli studovala styl boje divokých šelem, což je v ukázce patrné hlavně při konfrontaci s Batmanem: O poznání menší a fyzicky slabší bojovnice musí využívat své rychlosti a pružnosti, aby byla maskovanému hrdinovi důstojným soupeřem. A to se Kočičí ženě skutečně daří.

Ukázky prozatím lákají na spoustu atrakcí – špinavý, kriminalitou prorostlý Gotham, záporáky Hádankáře i Tučňáka, mezi dobrem a zlem tradičně oscilující Catwoman, tajemství ukrývajícího Alfreda a samozřejmě i potemnělého Bruce Wayna. Na začátku března by se tak do našich kin měl dostat jeden z největších hitů roku a my držíme palce, aby toto netopýří dobrodružství fungovalo v celovečerní stopáži stejně úderně jako jeho dosavadní ukázky.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný