4. července 2022 09:30

Nové fotky z Avatara 2 ukrývají Kate Winslet, Sigourney Weaver a mrtvého padoucha z jedničky

Jak se herci, jejichž postavy zemřely v prvním Avatarovi, vrací ve dvojce? Konečně známe odpověď.

První Avatar byl velkolepou akční jízdou, jíž logicky nepřežily všechny postavy. Mezi nejvýraznější oběti patřili doktorka Grace Augustine v podání Sigourney Weaver a plukovník Quaritch s tváří Stephena Langa, režisér James Camerona ale oba herce povolal zpátky před kameru. Jak je to možné?

S vysvětlením přišlo nové číslo magazínu Empire, jež potvrzuje, že si Lang znovu zahraje Quaritche – akorát půjde o „Recoma“, tedy o jeho avataří verzi, do níž se po Quarichově smrti nahrály všechny jeho vzpomínky. To Sigourney Weaver se do modré ságy vrátí úplně jinak. Cameron jí svěřil roli Kiri, náctileté adoptivní dcery Jakea Sullyho a Neytiri, doktorka Augustinová je tedy opravdu mrtvá.

Magazín Empire dále odhalil dvě nové postavy – Ronal a Tonowariho, jež skrz pohyb zachycující technologii Mo-Cap ztvárnili Kate Winslet a Cliff Curtis. Vůdci podvodního klanu Metkayina se zapojí do nové války o Pandoru, když poskytnou útočiště Jakeovi, Neytiri a jejich potomkům. Ronal přitom mimochodem bude těhotná, nijak ji to však nezabrání v tom, aby se vrhla do boje.

Druhý Avatar půjde do kin letos v prosinci a počítejte s tím, že se bude jednat o epickou sci-fi, která chce opět lámat rekordy. Dosáhnout na 2,8 miliardy dolarů, jež vydělal první díl, ale rozhodně nebude jednoduché.

Zdroj: Empire

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný