4. dubna 2018 18:17
Michael Pšenák

Víkendové Hitpoint LEGENDs ovládla suverénně eSuba

Uplynulý víkend se nesl především ve znamení League of Legends. V všem známým Svitavách se odehrálo finále české části kvalifikace na European Masters, Hitpoint LEGENDs. Kdo odešel domů se zlatem?

Fandové League of Legends si uplynulý víkend určitě užili – souboje mezi domácí elitou z posledních pěti týdnů totiž v neděli vyvrcholily velkým LAN finálem. Mimo klasických cen byla nyní ve hře jedna další a rovnou ta nejpodstatnější – vítěz totiž bral také místo na European Masters. Jak celé klání probíhalo?

Přes online část se do Svitav probojovala čtyřka eSuba, eXtatus, Majestic Lions a Dark Tigers. V semifinále byly tyto týmy rozděleny do dvojic eSuba – Majestic Lions a Dark Tigers – eXtatus. A i když jsou ML, Dark Tigers a eXtatus jistě kvalitní týmy o hlavním favoritovi na výhru bylo jasno. eSuba si do Svitav prostě jela pro další velkou trofej za poslední týdny.

A nástupem to také potvrdila. Po menším spoždění začal souboj ML vs. ESB a vyrovnané to moc nebylo. V Bo5 řežbě neztratili eSubáci ani jednu hru a do finále se dostali naprosto bez problémů. Na jejich vlně jeli i hráči eXtatus, po Lvech si neškrtli ani Tygři, jednoznačná výhra 3-0 pro eXtatus.

A finále, to překvapení nepřineslo. eSuba neztratila žádnou hru ani tady a zlato putovalo k nim. Svým nově podepsaným profesionálním smlouvám tedy eSubáci zatím dělají čest. Odkud si odvezou titul příště?

Michael Pšenák

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný