3. října 2019 21:22
Michael Pšenák

CORE se vrací s dalším CS:GO turnajem v Žilině

Komunitou oblíbené turnaje od organizátorů CORE Esports se dočkají dalšího pokračování. V žilinském ESCAPE Clubu se hráči opět dočkají 5v5 turnaje v CS:GO.

Po několika vydařených edicích se organizátoři z CORE rozhodli v půlce října uspořádat další turnaj ve hře Counter-Strike: Global Offensive, jehož partnerem bude třeba známý herní portál PLAYzone.cz. Klání se, jak již téměř tradicí, uskuteční v přátelském prostředí ESCAPE Clubu v Žilině, kde se mezi sebou utká 6 týmů.

V turnaji uvidíme šest celků, které budou rozděleny do dvou skupin. V těch se utká každý s každým. Play-off se poté uskuteční ve formátu double-elimination. Nejlepší dva týmy ze skupin postupují do horního pavouka, zatímco týmy na třetím místě budou čekat ve spodní části bracketu.

Nejlepší týmy poté dostanou hmotné výhry od společnosti FADEE a další hmotné výhry také od organizátorů. A proč zrovna hmotné ceny namísto peněžních? Cílem organizátorů je totiž přilákat do Žiliny hlavně týmy, které se chtějí pobavit, poznat nové lidi a zahrát si v přátelské atmosféře namísto honby za penězi.

Lístky si již nyní můžete zakoupit zde.

Dorazíte také do Žiliny? Organizátoři se na vás těší už v sobotu 12. října. A pokud stále váháte, podívejte se na reportáž z poslední edice.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný