Úchvatné optické iluze, které vytvořila mocná matka příroda
Podvodní vodopád - přitom jde o dramatický pískový útvar v mělčině u ostrova Mauricius
Rozbouřené moře – pocit, že vám nad hlavou bouří oceán, dostanete při pohledu na oblaka druhu undulatus asperatus. Navzdory jejich dramatickému tvaru nebývají bouřková.
Magické místo - největší solná pláň na světě Salar de Uyuni v Bolívii je vděčným cílem fotografů, protože působí jako dokonalé zrcadlo, kde se ztrácí pojem perspektivy, jelikož na obzoru chybí objekty pro srovnání.
A tady ještě jednou solná pláň Salar de Uyuni...
Muž nestojí na hraně srázu, ale na břehu řeky proudící v Glen Canyonu v americkém Utahu.
Děťátko - vidíte velké dítě ležící v matčině lůně?
Propast - kluci neskáčou do vražedné propasti ale do průzračně čisté vody ve vyvěračce zvané Jacob's Well v Texasu.
Magický strom - nejde o strom ani o řeku při pohledu z oběžné dráhy, ale o pouštní prameniště v mexickém Baja California.
Kamenné vlny, které se navíc ještě často odrážejí ve vodě, najdete na hranici mezi Utahem a Arizonou. Eroze dělá kouzla!
Cesta na hřebeni - ačkoli při pohledu shora vypadá spíše jako cesta vedoucí po skalním hřebeni, jde o kaňon na řece Colorado.
Hořící tornádo - přitom se díváme pod hladinu řeky Tinto ve Španělsku, kde je složení vody silně ovlivněno těžbou v přilehlých dolech.
Skalní vlna - a ještě jedna skalní vlna, tentokrát se jmenuje přímo Wave Rock a najdete ji v Západní Austrálii.
UFO, nebo namnožená slunce? Optický jev, kterému se říká parhelium nebo paslunce, vzniká lomem paprsků světla procházejících skrze ledové krystalky v atmosféře.
Vodní síť – vypadá to jako dokonale zachycené šplouchnutí, ale bližší pohled prozradí, že jde o rosu zachycenou v pavoučí síti
Expresionistická malba – nejde o dílo malíře, ale o fotku mrtvých stromů při západu slunce. Výrazně oranžové pozadí dělá duna pouště v Namibii.
Dvouhlavá zebra – kontrastní pruhy černé a bílé způsobí, že se nám dvě zebry spojí v jednu