Žralok

Žralok (seriál)

O seriálu

Žralok je drama, které sleduje profesní a osobní osudy obchájce Sebastiana Starka. Stark je charismatický, nesmírně sebejistý obhájce, kterému šokující závěr jednoho z jeho případů otevře oči a dovede ho i s jeho bezohlednou taktikou až do úřadu státního návladního. Stark se jako šéf vyšetřovacího týmu při losangeleské obvodní prokuratuře zabývá zvláště závažnými zločiny. Je nucen pracovat se svou bývalou sokyní, Jessicou Devlinovou (Jeri Ryanová), ambiciózní a všemi uznávanou okresní prokurátorkou, která jeho strategiemi naprosto opovrhuje.

 

Prokurátorka Devlinová dá Starka dohromady s týmem mladých státních žalobců, kterým se tak otevírá možnost získat neocenitelné zkušenosti, neboť Stark, přestože se snaží vykoupit sám sebe, nehodlá ani trochu ustoupit od svého lstivého přístupu k případům, i když nyní pracuje pro „druhou – správnou“ stranu – obžalobu. Členy jeho mladého týmu jsou Casey Woodland (Sam Page), protežovaný fešák, který je na své schopnosti mladého prokurátora značně arogantní; Raina Troyová (Sophina Brownová), chytrý a houževnatý nováček v úřadu; Martin Allende (Alexis Cruz), intelektuál z jižního centra Los Angeles, a dynamická Madeleine Poeová (Sarah Carter), která se přidala k týmu, protože se chce učit jen od těch nejlepších.

 

Pro mladé zelenáče, kteří začnou ve svých případech brzy používat Starkovu neblaze proslulou taktiku, je to obrovská příležitost něčemu se naučit. Tento právní žralok, jemuž doma fandí šestnáctiletá dcera Julie (Danielle Panabakerová), musí nyní dokázat, že umí hrát a vyhrávat i na druhé straně zákona.