Kajínek se chystá znovu mezi čtyři stěny
Kajínek se chystá znovu mezi čtyři stěny
Zdroj: profimedia.cz

Čtvrtá série reality show Vyvolení přivítá i jednu z největších celebrit současnosti. Do vily plné emocí a velkých lidských příběhů míří Jiří Kajínek. Ustojí stres a televizní kamery?

Díky prezidentské milosti se z Jiřího Kajínka stal nejen svobodný člověk, ale i jedna z největších a nejpopulárnějších celebrit současnosti. Ačkoliv se sám vyhýbá médiím a novinářům, podle všeho to vypadá, že ho přeci jen před televizními kamerami uvidíme. Možná však v trošku jiné podobě, než byste čekali.

„Podle našich informací by měl Jiří Kajínek soutěžit ve čtvrté řadě populární reality show VyVolení,“ říká František Měch z Cechu fanoušků kvalitní televizní zábavy. Ačkoliv tahle informace už v médiích proběhla, nikdo se k ní nechce vyjadřovat. „Čtvrtá řada se chystá a měla by se objevit nejpozději v podzimním schématu. Podle toho, co víme, v ní ovšem tentokrát nebudou soutěžit jen hrdinové z lidu, ale i celebrity a právě Jiří Kajínek by měl být tím nejatraktivnějším úlovkem.“ 

Podle Měchových informací by měl Kajínek nahradit Vladka Dobrovodského, hvězdu první a třetí řady, který neměl o další účast zájem. S Kajínkem se VyVolení vydávají trošku jiným směrem. Na rozdíl od dalších potenciálních soutěžících bude mít zkušenosti s životem v izolaci, ponorkovou nemocí a stresem,“ vysvětluje Měch, jenž se netají nadšením z toho, že čtvrtá série zlákala takhle atraktivního soutěžícího. „V tomhle případě ve mně vítězí fanoušek nad profesionálem. Upřímně se těším a věřím, že Jiří přinese do VyVolených svěží vítr a že se můžeme těšit na hodně vyhrocené osobní konfrontace. Je to osobnost, která je zvyklá jít si tvrdě za svým. Věřím, že bude jednou z nejvýraznějších postav ve Vile a že bude na co koukat.“

Kvůli Kajínkově účasti se však musí upravit pravidla celé soutěže. Podle ústavních právníků se totiž prezidentská milost vztahuje i na televizní program, takže Kajínek by teoreticky mohl Vilu svévolně opouštět, kdykoliv by chtěl, což by nebylo fér vůči ostatním soutěžícím. Jestliže se však podaří tento problém vyřešit, můžeme se na podzim těšit na show, kvůli níž by mnozí diváci možná i vraždili.

jiří kajínek VyVolení