reklama

Vítejte doma VIII (15)

Epizoda

02.01.2014 –

Ty Pennington se rozhodl tentokrát pomoci Earnie Grahamové, která žije sama s dětmi, Tiffanny a Timothym, v rozpadajícím se domě. Earnie je máma na plný úvazek, pracuje, aby měla na účty, a ještě se plně věnuje oddílu... Více

02.01.2014 –

Ty Pennington se rozhodl tentokrát pomoci Earnie Grahamové, která žije sama s dětmi, Tiffanny a Timothym, v rozpadajícím se domě. Earnie je máma na plný úvazek, pracuje, aby měla na účty, a ještě se plně věnuje oddílu skautek, kde si jí za její obětavost velmi váží. Earnie si dělá starosti o kemp Tanglewood, kde tráví léto i víkendy se skautkami, neboť v kempu hořelo a jedna chatka shořela úplně. Rodina je poslána na týdenní dovolenou a stavební firma s dobrovolníky se dává do práce, ale Ty požádá Eda Sanderse, aby se podíval i na možnost postavit novou chatku v kempu pro skautky. Ed nechá v kempu postavit rovnou srub, s interiérem mu pomáhá Paige Hammisová a Ed srub pojmenuje po Earnie.
Týden pilné práce je u svého zdárného konce a Earnie s dětmi se vrací domů, ale nejprve je plánovaná zastávka
v kempu. Earnie má ze srubu velkou radost a navíc je jí předáno nové auto. Když si rodina prohlédne svůj nový dům, je nadšená a zjištění, že už nemusí platit hypotéku je pro Earnie velkou úlevou….

Méně

reklama

reklama