midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
Těžká dřina 2018 (6)
Přehrát epizodu
Upoutávka se přehraje za  2 s.

Těžká dřina

O pořadu

Těžká dřina je formát dokumentární show z prostředí často nejsložitějších, nejodpudivějších, a hlavně nejzajímavějších prací, které se dají na našem území vůbec vykonávat.

Po třech úspěšných sériích bude Těžká dřina od 29. října 2018 pokračovat premiérovou čtvrtou řadou. Složité manuální práce, těžké provozy, spousta neuvěřitelné dřiny a jako v předchozích sériích i několik nechutností... Tak bude vypadat pokračování úspěšného českého pořadu stanice Prima COOL.

Moderátor si opět v každém dílu vyzkouší pozice zaměstnanců, jimž jejich pracovní náplň nikdo nezávidí. A rozhodně při tom nebude chybět fyzická námaha, nebezpečné chvíle a složité a náročné činnosti. Jak se s nimi vypořádá člověk, který před natáčením Těžké dřiny nikdy manuálně nepracoval? Moderátor a reportér Roman Buťa se dříve živil především mluveným slovem. V pořadu dostane jako vždy pěkně do těla. I v každém díle čtvrté série bude mít svého guru, jenž mu naznačí, jak a co má vlastně dělat. Slovíčka jsou jedna věc, tvrdá realita jiná. Jak se však ukázalo, Roman někdy s menšími, jindy s většími těžkostmi nakonec vždycky dokázal splnit úkoly, které mu jeho průvodci zadali.

Diváci si s moderátorem v předchozíchtřech sériích vyzkoušeli spoustu těžkých, špinavých, náročných nebo exkluzivních povolání. A tak i ve čtvrté sérii vystane otázka: Jak si poradí nešikovný člověk v náročných provozech? Na zvládnutí potřebných dovedností bude mít jako obvykle pouze jeden den!

Těžká dřina je formát volně inspirovaný pořadem Špinavá práce, který se na Prima COOL vysílá každé všední odpoledne. V Těžké dřině se ale poprvé objevilo prostředí náročných a často nechutných prací a povolání přímo v České republice.

Díky české dokumentární show měli diváci možnost poprvé navštívit neobvyklé provozy a účastnit náročného výcviku speciálních jednotek. Do útrob bioplynové stanice například vstoupila kamera vůbec poprvé za dobu jejího fungování. Diváci nahlédli také do fungování zásahové jednotky Policie České republiky a seznámili se s výcvikem a prací báňských záchranářů.

Premiérová čtvrtá série tak rozhodně bude mít čemu konkurovat!

reklama