Spartakus: Pomsta

Spartakus: Pomsta

O pořadu

Seriál Spartakus: Krev a písek je osudovým dílkem hned z několika důvodů. Jednak nabídl podívanou všem milovníkům pořádné řežby i pekelných spiknutí, druhak je s ním svázán smutný příběh Spartakova představitele Andyho Whitfielda, jenž po 1. řadě podlehl rakovině.

A navíc Spartakus vypíchl realitu gladiátorských zápasů o ždibec věrněji než známější velkofilm Gladiátor...

Nyní je zde opět jeho druhá řada s podtitulem Pomsta. Zesnulého Whitfielda v ní nahradil neméně štychovní Liam McIntyre, příběh o otročím povstání pak začal gradovat do konfliktu epických rozměrů!

Poté, co totiž Spartakus vyvedl krvavé povstání v Batiatově domu, vyslal Řím na jeho dopadení Gaia Claudia Glabera, Spartakova úhlavního nepřítele. Apeninský poloostrov již brzy pozná, kdo je tady lovec, a kdo kořist...

Spočněte tedy při rychlém oživení nejzajímavějších drsňáků a krasavic z 2. řady – jejich osudy si pak můžete vychutnat každou neděli kolem 11. večerní hodiny.

Spartakus

Cesta za svobodou nekončí, cesta za svobodou trvá! Spartakus půjde po Glaberově krku a dá si za úkol osvobodit otroky v celém Římě. I v podání Liama McIntyra mu navíc nechybí charisma, porce hutného svalastva a především hněv v očích!

Spartakus: Pomsta - Spartakus
Spartakus: Pomsta - Spartakus

Glaber

Prétora Glabera známe již z počátku seriálu, je totiž odpovědný na Spartakovo zotročení. Jako takový je hlavním záporákem 2. řady – a Spartakus si nedá pokoj, dokud jej nesprovodí ze světa…

Spartakus: Pomsta - Glaber
Spartakus: Pomsta - Glaber

Ilithya

Glaberova ženuška je i ve 2. řadě neocenitelným zdrojem spikleneckých plánů a záběrů na ženská ňadra. Ilithya se navíc ocitne i v pozici oběti, Glaberovi totiž její pikle už značně lezou na nervy...

Spartakus: Pomsta - Ilithya
Spartakus: Pomsta - Ilithya

Crixus

Nezničitelný Gal, milenec Naevie a Spartakův zástupce svým elánem okoření i další Spartakova dobrodružství. Je však jen jednou z mnoha postav, která kope za tým rebelů.

Spartakus: Pomsta - Crixus
Spartakus: Pomsta - Crixus

Oenomaus

Bývalý trenér v Batiatově škole je nyní důvěrným Spartakovým spojencem a jedním z nejdůležitějších rebelů. Nechybí mu navíc motiv bývalého slouhy Batiata, který nyní vyměnil strany.

Spartakus: Pomsta - Oenomaus
Spartakus: Pomsta - Oenomaus

Mira

Otrokyně, která pomohla Spartakově úniku a jeho nová láska nebude chybět ani nyní. Jak to s ní asi dopadne?

Spartakus: Pomsta - Mira
Spartakus: Pomsta - Mira

Lucretia

Překvapivě se ve 2. řadě vrací i Batiatova žena Lucretia alias Lucy "Xena" Lawlessová. Její zázračné uzdravení je bráno jako důkaz přízně bohů, Lucretia se však rozhodně nevydá na cestu klidu a míru...

Spartakus: Pomsta - Lucretia
Spartakus: Pomsta - Lucretia

S podobnou sestavou a vybranými antickými způsoby se jistě nemusíme obávat zbytečného krveprolití a seriál díl po dílu směřuje k diplomatickému řešení konfliktu... Tedy vlastně ani omylem! Druhá řada Spartaka je totiž ještě zacákanější krví i dalšími tělními tekutinami, než ta první!

Zakončete se Spartakem a jeho hrdiny vás víkend – epizody téhle brutální gladiátorské pomsty na vás čekají každou neděli ve 22:55 na vašem oblíbeném COOLu!
(lol)