Rocker

Rocker

O pořadu

Fish má za sebou zpackaných dvacet let života. Kdysi se mu otvíral svět a on byl úspěšným bubeníkem právě vycházející hvězdné skupiny Vesuvius. Jenže osud zákeřný manažer, který potřeboval umístit synka ředitele produkční firmy, ho nechal vyhodit. Fish se tehdy zařekl, že se stane slavným a nic mu v tom nezabrání. Jenže dvacet let uplynulo a on je stále neznámým mužem. Ke všemu ve chvíli, kdy se v práci právě kvůli Vesuviu popere s kolegou, je vyhozen. Musí se nastěhovat ke své protivné sestře, protože se rozešel se svou přítelkyní, u které bydlel. A právě v domě jeho sestry se na něj konečně začne usmívat štěstí.

Fishův synovec Matt hraje v kapele A.D.D., která právě přišla o bubeníka. A tak Matt přemluví své spoluhráče Kim a Curtise, aby přijali jeho strýce Fishe. Školní večírek, na kterém kapela hraje, je však kvůli Fishovi, který se tu příliš odváže, doslova propadák. Přesto si všichni uvědomují, že Fish je v hraní na bubny doslova třída, a tak může zůstat pod podmínkou, že splní to, co slíbil: zařídí jim koncert.

Fishovi se koncert zařídit sice povede, jenže Fish s Mattem doma ukradnou auto, aby se na místo dostali, a jsou chyceni policií. Fish je z domu své sestry vyhozen, Matt se však nevzdává a přes počítače připraví videokonferenci, aby mohli všichni dál zkoušet.

Fish bydlí v té době nad bistrem čínského obchodníka na půdě, kde je velké horko, a tak při zkoušce bubnuje nahý. Mattova sestra se k záznamu dostane a umístí ho na internet. Skupina se díky této nahrávce stane rázem velmi populární a vyhledá ji skutečný manažer produkční společnosti. Rázem se vše změní. A.D.D. mají nespočet koncertů a dokonce i turné. Fish si konečně užívá své tolik toužené slávy. Vše je ale ohroženo ve chvíli, kdy se Fish dozví, že A.D.D. mají hrát jako předkapela slavnému Vesuviu. To Fish odmítá...