midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
RE-PLAY 2021 (40)
Přehrát epizodu
Upoutávka se přehraje za  2 s.

RE-PLAY

Vysíláme zítra ve 02:50 na Prima COOL
O pořadu

Každou sobotu v poledních hodinách uvádějí moderátoři Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová všechny herní nadšence do nejaktuálnějšího dění kolem počítačových her a konzolí. Poprvé se tak stalo 5. 2. 2010 a od té doby se Re-Play na Prima COOL stal nejsledovanější magazínem svého druhu v ČR. Diváky seznamuje s novinkami, uvádí rozhovory ze zákulisí herního světa, přibližuje dění na výstavách a veletrzích i v prostředí výrobců her, a to doma i v zahraničí. (Připomeňme unikátní reportáže z veletrhu E3 z USA nebo z Gamescomu v Německu.) Nedočkaví hráči navíc najdou v Re-Playi recenze nejčerstvějších herních titulů, které teprve čekají, až se dostanou na prodejní pulty, případně jsou v prodeji jen velmi krátce.

Pro další vysílání připravují tvůrci opravdu exkluzivní reportáže z českých herních studií a spoustu dalších novinek. Inovovaná bude také designová tvář magazínu. Kromě pravidelného sobotního vysílání se diváci mohou poinformovat o nejaktuálnějším dění v herním světě také na webových stránkách pořadu www.re-play.cz.

Pro mladé průvodce televizním magazínem je již dlouho herní oblast takřka domácím prostředím. Mikoláše Tučka mohli diváci vídat v televizních pořadech, které se již dříve herní tematice věnovaly: Game Page nebo SCORE Live a FRAG Live. Několik let byl šéfredaktorem legendárního časopisu o PC hrách SCORE. I Alžběta Trojanová, která je stejně jako Mikoláš hráčkou srdcem i duší, působila jako šéfredaktorka titulu, který je už svým názvem jednoznačně spojen s hráčskou vášní, a to serveru Hratelně.cz

Produkční tým pořadu Re-Play vede Vojtěch Novák (Studio TRIPSI), který 6 let pracoval jako grafik a designér na celosvětově úspěšné hře Operation Flashpoint. Pro časopis SCORE vyráběl dva roky herní pořad SCORE Live, který vycházel v rámci přílohy časopisu na DVD. Televiznímu magazínu Re-Play se věnuje od jeho prvního uvedení na české televizní obrazovky. Aktuálně zajišťuje pro Prima COOL jeho kompletní produkci. Tým pořadu pak ještě doplňují Jan Modrák v roli odborného poradce, jenž bude zván především k rozboru závažnějších a odborných témat herního průmyslu, a také Viktor Bocan, designér hry Operace Flashpoint, Mafia 2 i jiných českých her a navíc redaktor časopisu SCORE.

reklama