Rande

Rande

O pořadu

V mocné a bohaté rodině Abbottů se konají zásnuby jedné z dcer, Alice. Na jakoukoliv slavnost se  k Abbottům dostavují ti nejmocnější, nejvlivnější a nejbohatší. Na zásnuby jsou od Abbottových dcer pozváni i bratři Holtové, Doug a Jacey. Jacey je zamilovaný do prostřední dcery Abbottových Eleonor a Dougovi se líbí Pamela.

 

Druhý den si chlapci vyjedou autem a Jacey řekne bratrovi, že jejich matka měla po otcově smrti poměr s Lloydem Abbottem. Ten zjistí, že se Eleonor schází s Jaceym, a za trest ji nechá zavřít do blázince, ale nikdo ve městě se to nedozví, ani Jacey. Pamela Abbottová kamarádí s Dougem, ale Pamela se kvůli strachu z otce vztahu brání. Jacey studuje na univerzitě, na kterou je přijat i Doug. Jacey se zaplete s Alicí, která se právě rozvádí, ale otec na to opět přijde, Alice se vrátí k manželovi a Jacey na univerzitu.

 

Doug se setká se svou láskou Pamelou, jež ho opět odmítne. Doug naopak zjistí, že měla na jednom večírku nezávazný sex s jeho bratrem Jaceym. Doug je tímto zjištěním zdrcen, ale po smrti matky se s bratrem udobří a vyhledá Pamelu, jíž vyzná lásku…