Poslední přání

Poslední přání

O pořadu

Dylan je šestnáctiletý kluk, který je smrtelně nemocný. Má nádory na morku v takovém stadiu, že už mu nepomůže chemoterapie ani ozařování. Nadace splněných přání si ho pozve do televize, aby mu splnila jeho poslední přání. On si přeje rybařit se svým fotbalovým idolem Jasonem O’Malleym. Jenže při tiskovce si to na popud svých dvou nejlepších kamarádů rozmyslí a přeje si strávit víkend s topmodelkou Nikki...

Nadace i všichni v Dylanově škole to berou jako žert, jenže Dylan si to doopravdy přeje. Jeho přání se donese až k uším modelčiny manažerky a ta Nikki donutí, aby se za Dylanem aspoň zastavila ho pozdravit, že si tím vylepši svoji reputaci. Ta dostala poslední dobou zabrat, když Nikki shodila z mola na přehlídce jinou slavnou modelku. K tomu všemu hodně pije a není na ni spolehnutí. Dylan je sice zklamaný, ale je odhodlaný za Nikki odjet do New Yorku.

Ve škole Dylan omdlí a v nemocnici mu doktor řekne, že už nemá moc času. Dylan se nehodlá vzdát. Když mu mamka přinese kazetu od jeho mrtvého otce, který mu dává rady do života, Dylana to jen utvrdí v tom, že Nikki musí vidět.

S kamarády začne shánět peníze na výlet. Prodává své věci na aukci v televizi. Jednou z nich je i míč podepsaný hvězdným týmem Eagles. Čirou náhodou se na jeho aukci dívá i jeho fotbalový idol, se kterým odmítl rybařit, a nabídne mu za míč 10 000 dolarů. Dylan a jeho kamarádi jsou nadšení, Dylanova matka už tolik ne. Nakonec se ale Dylanovi podaří ji přesvědčit, aby ho s kamarády do New Yorku pustila.

V New Yorku je trojice ubytovaná v přepychovém hotelu. Jenže Dylanovi se udělá špatně a musí odpočívat. Kamarádi si tedy vyjdou do strip klubu, kde rozházejí velkou sumu peněz na dvě krásné striptérky. Dylan a kamarádi se sejdou před modelingovou agenturou, ve které je Nikki. Tam jim recepční řekne, kde ji najdou. Jdou tedy do nočního klubu, vyhazovač ale dovnitř pustí jen Dylana, kamarádi musí počkat venku. Dylan Nikki najde a chce ji pozvat na rande, ale ona odmítne. Nikki má velké potíže s alkoholem a od manažerky dostala ultimátum: buď se dá dohromady, nebo může skončit. Nikdo neví, že Nikki se zabil přítel v autě, když ho opustila kvůli světu modelingu. Nikki se tím trápí a rozhodne se spáchat sebevraždu. Jenže pak prášky vyzvrací a rozhodne se jet za Dylanem. Jenže Dylan se mezitím popere s majitelem strip klubu, kterému kamarádi dluží peníze. Dylan jim peníze dá a společně odjíždějí...