Policejní akademie

Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku

O pořadu

Guvernér státu prohlašuje na veřejnosti, že stát si už nemůže dovolit financovat dvě policejní akademie. Proto je ustanovena zvláštní komise, která má posoudit, jakou ze dvou akademií uzavřít. Náčelníkem jedné je Lassard, druhou vede Mauser.

Mauser se rozhodne, že nebude soutěžit korektně, a tajně se domluví se dvěma muži, Copelandem a Blanksem, že dovedou Lassardovu akademii k zániku. Náčelník Lassard požádá o pomoc své bývalé kadety Mahoneyho, Higtowera, Facklera, Jonese, Hooksovou a Tackleberryho, aby zajistili výcvik nynějších nováčků tak, aby byla Lassardova akademie zachována.

Mezi nováčky se nachází také šílený Zed, který praštil s velením gangu Lebkounů, boxer Kirkland, manželka absolventa Facklanda, Asijec Nogata, blondýnka Karen a drobný pan Sweetchuck. Všechny čeká hodně práce a opět musejí čelit nefér Mauserovým praktikám…

 

Poznámka: Příští týden se můžete těšit na film Policejní akademie 5: Nasazení v Miami Beach. Čtvrté pokračování Policejní akademie vysílat nebudeme, protože k tomuto filmu nemáme vysílací práva.