Policejní akademie

Policejní akademie

O pořadu

Nově zvolená starostka Mary Sue Bealová oznámí, že mění požadavky pro přijetí do policejního sboru. Okamžitě se přihlásí stovky zájemců a u policie nastává poprask.

 

Výcvik nových kadetů prodělávají mj. Carey Mahoney, dříve obsluha parkoviště, Larrel Jones, mistr ve vyluzování nejnemožnějších zvuků, Karen Thompsonová, dcera z bohaté rodiny, Moses Hightower, obrovitý černoch, dříve prodavač v květinářství, Leslie Barbara, hodný tlouštík, Tackleberry, milovník zbraní, George Martín, který je neustále obklopen ženami, či Lavrene Hooksová, černoška s něžně pisklavým hlasem.

 

V čele policejní akademie stojí náčelník Lassard, jeho podřízeným je poručík Harris, který ovšem nováčkům škodí, kde může. Kadeti při výcviku podávají výkony spíše humorné a pak je čeká první velká prověrka přímo v terénu – v ulicích města…

 

Poznámka: Ve čtvrtek 19. července se můžete těšit na film Policejní akademie 5: Nasazení v Miami Beach. Čtvrté pokračování Policejní akademie vysílat nebudeme, protože k tomuto filmu nemáme vysílací práva.