Pekelný roj

Pekelný roj

O pořadu

Do popravy detektiva Billyho Sabbatha zbývá hodina. Vzpomíná, jak byl s parťákem Georgem na tajné operaci, při níž jim kryl záda policista Brad. Domluva zněla, že až Brad dostane signál, přivolá posily a hned jim půjde na pomoc.

 

Billy s Georgem se vydali do klubu prodat gangsterům zbraně. Když začalo jít do tuhého, dal Billy signál. Brad ale nereagoval. Gangsteři začali na George střílet, dostal několik zásahů, naštěstí neškodných. Pak se začal chovat jako šílený, všechny postřílel. Billy ho musel zastřelit, protože chtěl zamordovat i jeho. Šel se podívat do Georgova domu a našel tam jakéhosi muže. Právě odklízel tělo mrtvé dívky.

 

Billy po něm vystřelil, ale muži se – stejně jako předtím Georgovi – nic nestalo a utekl. Vzápětí byl Billy zatčen, protože u něj doma našli policisté kufr s penězi z místa činu a byli si jistí, že zabil George kvůli mamonu. Navíc měli svědka: Brada Dampseyho… Billy byl popraven a jeho tělo odvezeno z věznice. Najednou se však probudil v jakési ošetřovně. Je mrtev, nebo žije?