Město vlků

Město vlků

O pořadu

Student Kyle je zamilovaný do své spolužačky Jess, ale není schopný ji pozvat na rande. Vymyslí si tedy výlet do starého zlatokopeckého městečka, kterému původní obyvatelé dali jméno Ráj. Dnes po nich není ani památky a z Ráje se stalo město duchů. Pod záminkou hledání zlata se Jess připojí ke Kylovi a jeho kamarádovi Benovi. Vezme s sebou i svého přítele Roba.

Když dorazí na místo, zjistí, že místo je desetiletí opuštěné a nezdá se, že by tam mohli najít něco zajímavého. Ben se zlobí a Rob chce, aby raději odjeli do Vegas, kde budou mít o zábavu postaráno.

Kyle se na chvíli vzdálí a vtom spatří vlka, jak ho pozoruje. Má panický strach ze psů, protože ho už jednou jeden napadl. Vrátí se ke skupině, ale nikdo mu historku o vlkovi nevěří. Ben je tak naštvaný, že se rozhodne odejít. Jess se tam líbí a chce si to prohlédnout. V bývalé hospodě najdou starý zápisník, ale než se do něj stihnou začíst, vrací se Ben, který je těžce zraněný. Napadli ho vlci. Přátelé ho chtějí okamžitě odvézt do nemocnice, ale auto nejde nastartovat. Chybí tam dráty a zmizely i jejich mobily. Bena nemají ani čím ošetřit. Jejich počínání z povzdálí sledují vlci. Benův stav se začíná zhoršovat, upadá do šoku a Rob se chce pokusit vzít ho do nemocnice. Vzhledem k tomu, že nahlásili výlet, nikdo je v příštích dnech nebude shánět. Musí se zachránit sami. Rob se rozhodne odejít pro pomoc. V mezičase si Kyle v zápisníku přečte, že počet původních obyvatel během čtyř měsíců klesl ze 150 na pouhých 30. Zabíjejí je vlci. Rob se pro pomoc nedostane. Cestou ho napadnou vlci, je zraněný, ale celkem v pořádku a vrací se zpět ke skupině. Vlci už se nespokojují jen se sledováním přátel, rozhodli se dostat se dovnitř a také se jim to daří. Rob jednoho z nich zabije. Ben je na tom stále hůře a Kyle ztrácí nervy. Ben to nezvládne a umírá. Rob chce odejít. Není na co čekat. Musí se pokusit o útěk. Zůstat je nejhorší možnost. Kyle se vzchopí, přesto se skupině nepodaří utéct. Jen se přesunuli do jiného objektu. Je to vlčí brloh. Kyle se snaží najít odpověď na otázku jak přežít v zápisníku. Dozví se, že původní obyvatelé vlky lovili a ti se pomstili. Je jasné, že vlci nenechají na pokoji ani partu našich přátel. Rob si všimnul, že v hospodě je dynamit a rozhodl se vlky nalákat do jednoho domu a tam je nechá vyletět do povětří. Bohužel to nezvládne. Vlci se semkli a společně Roba zabili. Už zbývá jen Kyle a Jess. Vlci dost jasně naznačují, že přeživší skončí stejně jako jejich přátelé. Kyle se vzchopil a rozhodl se uskutečnit Robův plán. Nalákal vlky do jednoho domu a tam je odpálil. Cesta je volná. K jejich překvapení jeden z vlků zůstal naživu. Nenechal se nalákat a zabít. Je chytrý. Ví, k čemu slouží dynamit. Neche Kyla a Jess zabít, chce jen zpátky své město.