Městečko Halloween

O pořadu

Seznamte se s Marnie, Dylanem a Sophií Piperovými a prožijte s nimi jejich kouzelné dobrodružství! Je Halloween. Zatímco Marnie se dohaduje se svou matkou Gwen, přijíždí na návštěvu babička Aggie. Ta chce začít trénovat Marnii před jejími 13. narozeninami, jinak by Marnie ztratila navždy své magické schopnosti.

Ale Aggie má k návštěvě ještě další důvod: cosi temného a ďábelského se začíná šířit městečkem Halloween a Aggie tomu chce zabránit… Když se Aggie a Gwen dohadují, Marnie si všimne, že Aggie použila nějaké kouzlo. Po babiččině odchodu ji Marnie s Dylanem sledují k autobusu – a sleduje ji i Sophie, což ostatní zatím netuší. Hned nato se vydává za dětmi do Halloweenu i Gwen.

V kině jsou Aggie a Gwen napadeny temnými silami. Marnie, Dylan a Sophie se snaží co nejrychleji sehnat potřebné ingredience, které by aktivovaly Merlinovu kouzelnou hůlku, jež by zlo zastavila... Zlo mezitím v Halloweenu naplno propukne a koncentruje se v osobě starosty Kalabara.

Za pomoci Kalabarova dřívějšího nohsleda Lukea se Marnii podaří umístit Merlinovu kouzelnou hůlku do halloweenské dýně na náměstí Halloweenu. Díky jejímu působení se podaří osvobodit všechny, které Kalabar zaklel v kině. Ale ještě neřekl své poslední slovo...