Maximální rychlost

Maximální rychlost

O pořadu

Konají se nelegální závody pořádané milionáři, vesměs zbohatlíky z nelegální činnosti. Michael D'Orazio je jedním z nich. Peníze mu pomáhá vydělávat synovec Jason, který řídí závodní auta. Sázky přijímá filmový producent Jerry Brecken. Dalším milionářem je Infamous, který shání nového řidiče, protože jeho nejlepšího zatkla policie. Narazí na zpěvačku a skvělou řidičku Natashu, kterou pomocí lsti přesvědčí, aby za něj jela. Závod ale nedopadne dobře. Jason nechce zklamat strýce, proto použije speciální trysky. Auto sice dorazí do cíle jako první, ale pak se převrátí a Jason uhoří.

Infamous slíbil Michaelovi v případě své prohry nejen peníze, ale i řidičku. Proto mu dovede Natashu, která je dosud poloomráčená po srážce s Jasonovým autem. To naštve Jasonova bratra Carla, bývalého vojáka, který se chce strýci pomstít. Vtrhne do jeho sídla a Natashu osvobodí.

Michael je vyzván Jerrym na závod o 100 milionů dolarů. Michaelovi docházejí peníze, a tak souhlasí. Potřebuje však řidiče, a tak unese Natashinu matku. Dívka musí jet, aby ji osvobodila. Paní však ještě předu ukončením závodu zachrání Carlo a Natasha těsně před cílem schválně zastaví a prohraje…