Kancelářská krysa

Kancelářská krysa

O pořadu

Drew Carey pracuje v personálním oddělení velkého obchodního domu. Poslední dobou si začíná uvědomovat, že je asi opravdu smolař, jelikož se mu v práci neustále dějí divné věci.

Jenomže za těmi podivnostmi obvykle stojí jeho kolegové. Poprskané a poplivané, avšak lahodně vypadající perníčky, vak plný velmi smradlavých věcí schovaný pod stolem, to jsou jenom drobné náznaky toho, co Drew musí vytrpět. Když konečně zažívá trochu štěstí, samozřejmě se to pokazí. Drew se zamiluje a dívka jeho snů se zdá být opravdu dívkou ze snů.

Umí skvěle vařit, postarat se o všechno včetně stavebních prací, je pěkná a inteligentní, milá a pozorná. Vše je báječné. Až do okamžiku, kdy jí Drew začne podezírat z nevěry. Nicméně tato krize pohasne stejně rychle, jako vzplála. Nebo ne? Ono to není příjemné zjištění, že vaše dívka, dívka vašich snů, s vámi chodí vlastně jen tak bokem.

Má totiž přítele a budou se brát a Drew no, nachomýtl se a zpestřil povedené dívce pár týdnů. A navíc způsob, jakým objeví nevěrnici – jestli tohle není smůla, tak nic jiného. Drew se velmi těší na fotbalový zápas. A tam, uprostřed přátel, září na velké obrazovce stadionu usměvavá tvář jeho milé, která se právě chystá políbit úplně jiného chlapa…

No není Drew smolař?