Kam zmizeli všichni lidé

Kam zmizeli všichni lidé?

O pořadu

Steve Anders s dětmi Deborah a Davidem, kteří vysoko v kalifornských horách hledají fosilie, se loučí s matkou Barbarou, která se kvůli práci musí vrátit do Malibu. Na letiště ji veze mladý Tom Clancy, zatímco jeho otec Jim zůstává s ostatními z rodiny Andersových. Utábořili se v jeskyni a mají tu v plánu zůstat ještě týden.

 

Právě když Jim připravuje v hloubi jeskyně večeři, náhle vše ztichne. Objeví se prudký oslňující záblesk a vzápětí vypukne zemětřesení. Všichni sice vyváznou bez pohromy, Jim si ale zakrátko začne stěžovat na nevolnost. David, který studuje fyziku, pátrá, co se stalo. Došlo k výbuchu nějaké bomby? Nefunguje rádio, a tak rodina nemá spojení se světem. Jimovi je kromě toho stále hůře, a tak se ho rodina rozhodne snést do údolí.

 

Bez jídla a jen s trochou vody, protože se Steven obává, že by mohlo být vše zamořené. Jim však cestou umírá... Když Steven a David vykopou hrob a vrátí se pro tělo, najdou na místě, kde Jim ležel, jen jeho oblečení.

 

Vše vypadá děsivě, a zejména Deborah to těžce nese. Rodina navíc myslí na Barbaru a doufá, že je v pořádku. Nakonec dorazí do Rainbow, ale zjistí, že tam nejsou žádní lidé: Všichni očividně zahynuli. Nejde elektřina, nejde telefon…