Jednotka zvláštního určení

Jednotka zvláštního určení

O pořadu

Jednotka zvláštního určení je speciální útvar americké armády, jehož členové procházejí speciálním výcvikem. Jejich práce je přísně tajná, což musejí respektovat i rodiny členů, kterým nezbývá než žít v komunitě vojenské základny. Seriál sleduje speciální akce, na které jsou členové Jednotky nasazováni, a zároveň život jejich manželek, dětí a přátel, kteří bydlí ve společné komunitě, kde se snaží v rámci možností žít své životy jako „normální“ rodiny.

Jenomže to není vždy snadné. Zvláště po událostech, které celý tým jednotky vrhá do podezření ze vzpoury a zneužití pravomocí. Na jedné straně bojuje šéf jednotky s vládní administrativou, která jeho i celý tým obviňuje ze závažných zločinů, a na druhé straně rozptýlený tým, který shromažďuje důkazy o své nevině a snaží se přežít hon, který je na ně vypsán. Manželky jsou vystrašené, některé z nich pod tlakem nedělají správná rozhodnutí a aniž by to tušily, svým jednáním přitěžují samotné jednotce.

Ukazuje se, že celá věc nebude snadno rozmotatelná. Ve Washingtonu má každý nějaký záměr, každý chce urvat, co se dá, a tak se v rámci jednotky rozjíždí vyšetřování, které by mělo odhalit spiknutí a je zprostit podezření. Podaří se?