I na kovbojky občas přijde smutek

I na kovbojky občas padne smutek

O pořadu

Sissy Hankshawová se narodila s protáhlými palci na rukou, které svou délkou přesahují ostatní prsty. Otec si z ní dělal odmalička legraci a matka se bála o její budoucnost, že se nevdá. Jednou zavedla malou Sissy k věštkyni Zoe, která matku ani Sissy nepotěšila.

 

I přesto vyrostla z malé Sissy krásná sebevědomá žena, která byla pět let reklamní tváří parfému, který propagoval gay, kterému se říká Hraběnka. Poté, co Sissy skončila s reklamou, začala se naplno věnovat svému koníčku, stopování. Její palce jsou ke stopování přímo stvořené a Sissy jen využívá toho, kvůli čemu neměla příliš radostné dětství. Sissy stopuje v kuse již několik let a začíná být unavená.

 

Když nalezne v jedné ze svých poštovních schránek dopis od Hraběnky, vydá se Hraběnku navštívit. Hraběnka pozvala Sissy, aby se seznámila s malířem Julianem, o němž je Hraběnka přesvědčená, že se k Sissy hodí.

 

Setkání s Julianem nepřinese zajiskření, ale zato jí Hraběnka nabídne práci na ranči Gumová růže, kde by Sissy měla natočit novou reklamu. V reklamě by měla představovat chráněného ptáka jeřába amerického, aby se tím propagoval parfém v souladu s přírodou.

 

Ranč funguje jako relaxační a zkrášlovací centrum, které pro Hraběnku vede slečna Adrian a o provoz se starají kovbojky. Sissy přijede na ranč, kde se jako první seznámí s kovbojkou Bonanzou Jellybean, která o Sissy a jejím stopařském umění ví mnoho. Sissy se s Bonanzou spřátelí natolik, že se mezi nimi vyvine lesbický vztah...