Hustej nářez - Smash Cuts

Hustej nářez

O pořadu

Každou sobotu a neděli v 19:30


Střihový pořad složený z nejzajímavějších videí, které si pouští parta mladých lidí.


Účinkují: Tommy Bechtold, Angie Greenup, Joe Hanson, Donnivin Jordan a Julian Smith.

 

O pořadu:

Pětice kamarádů se schází v upraveném sklepě a volné chvíle si krátí netradiční zábavou. Hledají na internetu ty nejúžasnější a nejbláznivější klipy, u jejichž sledování se dá dobře pobavit. Z takto nasbíraných videí sestavují vlastní zábavný pořad. Společně pak nad výběrem každého z pěti přátel žasnou, jaké úkazy a nejrůznější situace opravdu zažili skuteční obyčejní lidé, jako jsou například oni.

 

K vidění budou jak selhání techniky, tak lidská hloupost, případně neuvěřitelná štěstí... S Tommym, Angie, Joem, Donnivinem a Julianem a jejich komentáři mohou diváci prožít horké chvilky při neuvěřitelných událostech, které se skutečně staly a u nichž náhodou - někdy však i záměrně - nechyběla kamera.

 

Mezi videy úvodního dílu vás uchvátí například výbuch dieslového motoru, který vymrští karoserii do výše 90 metrů, či výbuch čerpací stanice, kterou způsobil tankující řidič. Ale i další nebezpečné situace, v nichž hlavní roli sehraje automobil a nepozornost řidiče. Kupříkladu potápějící se Bugatti Veyron nebo vůz zaparkovaný na kolejích.

 

Smůla ale může provázet i mnohé piloty a techniky, kteří se starají o stíhací letouny - nepovedené přistání na letadlové lodi, vsátí obsluhujícího technika turbínou právě opečovávaného letadla nebo destrukce letící stíhačky B2. Smůlu ovšem zažije i střelec, kterému spadnou kalhoty, a mladý chemik, jemuž čerstvý výtvor vystřelí přímo do rozkroku. Nečekané ovace zažilo na fotbalovém trávníku jedno úspěšné mužstvo. Jeho gól totiž fanouškové oslavili téměř nekončícím vlastnoručně vytvořeným ohňostrojem, při kterém na trávníku vzplála nebezpečná světélkující bitva.