Hra smrti

Hra smrti 2

O pořadu

Billy je na návštěvě u svého Mistra, který učí i jeho mladšího bratra Bobbyho. Tomu se ovšem do výuky moc nechce, radši by si užíval mládeneckého života. Billy mu zanechá dopis, kde ho prosí, aby se věnoval studiu Kung-fu a prozatím zapomněl na dívky a ženy.


Mezitím je zabit další mistr kung-fu. Billy se rozhodne navštívit jeho pohřeb, ale před tím ještě navštíví jeho dceru. Billy se chce dozvědět pravdu, jak jeho přítel zemřel. Mistrova dcera mu dá pásku s filmem, kterou si u ní uschoval její otec. Billy je napaden, ale pásku s filmem uchrání.


Poté se vydává na pohřeb Mistra se svým mladším bratrem, kde mu je zakázáno, aby se poklonil u jeho rakve. Na hřbitově je Mistrova rakev unesena vrtulníkem a Billy se zavěsí za rakev, aby ji získal zpět. Jenže je střelen šipkou do krku a umírá.


Jeho bratr je jeho smrtí zdrcen a rozhodne se Billyho smrt pomstít a prošetřit. Bobby odjíždí do Japonska za přítelem, který vlastní pásku s filmem, kterou Billy získal od dcery mrtvého Mistra. Film ukáže Bobbymu nový směr vyšetřování. Celý film je o Paláci smrti, který vlastní další mistr kung-fu Lewis.


Bobby přichází jako host do Lewisova paláce a seznamuje se s ním i jeho podivným sluhou. Bobbyho v noci napadne neznámý muž. Ráno upozorňuje Lewise, že podezírá jeho sluhu, že Lewise chce zabít. Lewis se mu vysměje a povídá mu o sluhově minulosti mnicha v jednom klášteře, kde je údajně tajná Věž smrti postavená směrem dolů. Lewis je tu noc zavražděn a Bobby se vydává na další místo svého pátrání.


Když Bobby přichází do mnišského kláštera, nalezne sluhu Lewise, jak se modlí a snaží se z něj dostat, kde je Věž smrti. Sluha mu odmítne povědět, kde se Věž nachází, a proto spolu bojují. Sluha je zabit. Bobby prohledává klášter. Při sledování jednoho mnicha pronikne do tajného vchodu a nalezne Věž smrti. Probojuje se přes armádu vycvičených mnichů až k samotnému tvůrci všeho. Bobby je překvapen, když zjistí, že Mistr, kvůli kterému byl jeho bratr zabit, žije. Bobby požaduje vysvětlení. Mistr mu sdělí při souboji, že vždy šlo o drogy a musel fingovat svou smrt, aby se ztratil z hledáčku Interpolu. Bobby pomstí smrt bratra a zabije Mistra.