Haló, tady Indie

O pořadu

Od pondělí do pátku v 9:05


Američan musí zničehonic vést call-centrum v Indii. Šok na každém kroku!


Rychlé info:
Originální název:
Outsourced
Země a rok původu: USA 2010–2011
Žánr: komedie
Počet epizod: 22
Délka epizody: 21 minut
Premiéra
Tvůrci: Ken Kwapis

Hrají:

Ben Rappaport / Todd Dempsey, Tizwan Manji / Radjiv Gidwani, Sacha Dhawan / Manmeet, Rebecca Hazlewood / Asha, Parvesh Cheena / Gupta, Anisha Nagarajan / Madhuri, Diedrich Bader / Charlie Davies, Pippa Black / Tonya
 


O seriálu:

Todd Dempsey se propracoval na pozici manažera call centra americké společnosti Mid America Novelties, která prodává žertovné předměty. Jednoho dne přijde jako obvykle do práce, jenomže nikde nikdo. Najde jenom vyklizenou místnost. Firma se totiž v rámci šetření rozhodla přestěhovat call centrum do Indie. Todd dostane na výběr: Buď vyhazov, nebo se musí odstěhovat do Bombaje a vést call centrum tam. Nikdy necestoval, takže není připraven na kulturní šok, který ho čeká. Zjistí, že indičtí zaměstnanci potřebují pár lekcí z teorie americké konzumní kultury.

 

Naprosto totiž nechápou, proč zákazníci stojí o tak nesmyslné ptákoviny. Toddův tým stále naráží na rozdílné zvyklosti. Což mu však nebrání dělat naschvály a vymýšlet na šéfa různé podrazy. Rošťácký asistent Radjiv Gidwani touží po manažerské pozici. Může ji ale získat jen Toddovým povýšením, nebo naopak pádem. Jeden z telefonních prodejců Manmeet je zcela fascinován Amerikou, a rychle se proto s Toddem skamarádí. Rád flirtuje se ženami, s několika zákaznicemi dokonce naváže vztah po telefonu. Američanky se totiž na rozdíl od Indek neptají, kam chodil váš otec do školy a jaké má zaměstnání. Asha jako jedna z mála v kanceláři používá zdravý rozum. Mezi ní a Toddem to jiskří, jenže Asha hodlá vstoupit do předem sjednaného manželství. Ukecaný Gupta se touží stát středem pozornosti a plachá Madhuri živí celou rozvětvenou rodinu.

 

Todd se také seznámí se zahraničními zaměstnanci jiných firem. Typický Američan Charlie Davies vede call centrum společnosti All-American Hunter a za žádnou cenu se nechce přizpůsobit indické kultuře. Dokonce si z domova nechává posílat oblíbená nezdravá jídla. Krásná Australanka Tonya zase vede call centrum Koala Air. S oblibou provokuje a okouzluje svými dobrodružnými historkami. Todd sice zpočátku s cizí kulturou bojuje, ale brzy mezi spolupracovníky najde novou rodinu.Ben Rappaport (hraje Todda Dempseyho)
Ben se narodil 23. března 1986 v texaském Arlingtonu. Nedávno graduoval na prestižní newyorské konzervatoři Julliard, kde získal nejvyšší ocenění v dramatickém oboru – cenu Michaela a Suriy Saint-Denisových. Hrál v broadwayské produkci hry The Gingerbread House (Perníková chaloupka) a mnoha dalších. Seriál Outsourced je jeho televizním debutem.


Zajímavosti:
Seriál vznikl na motivy romantické komedie Outsourced z roku 2006 od režiséra Johna Jeffcoata, která získala mnoho ocenění na světových filmových festivalech.

Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles.

V roce 2011 byl tento titul nominován na nejlepší komedii v People’s Choice Awards.