Děs za zdí

Děs za zdí

O pořadu

Šest turistů z Hong Kongu vyrazili do Thajska. Rainie s Lokem si chtějí urovnat své potíže ve vztahu a ostatní dva páry si jeli užívat volna. V Thajsku se strhnou nepokoje, všichni se shodnou, že je potřeba si pobyt zkrátit a vrátit se do Hong Kongu, ale letiště je zavřené dřív než stačí odletět.

 

Šestici mladých lidí nezbývá nic jiného, než se ubytovat v nepěkném hotelu, kde se evidentně děje něco zlého. Rainie s Lokem se domluví na rozchodu a hned na to Rinie ucítí, že v pokoji s ní je ještě někdo další. Lok někam zmizel, hned na to zmizí i Hay s Rexem a dívky je začnou hledat. Dívka Man se svým psem, kterému říká Žlutý, jim řekne, co ví a zavede je k místu, odkud přichází zlý duch. Od Man se dozví, že majitel hotelu Chuen býval hodný, pomáhal sirotkům, choval psy, ale jeden pes ho pokousal a on zabil celou smečku. Jeho žena, která byla ve čtvrtém měsíci těhotenství, mu to nedokázala odpustit a půl roku na to zmizela.


Man, Ciwi, Ling a Rainie se při hledání kamarádů ocitnou v chodbách, s chvilkovou časoprostorovou smyčkou, a když se ocitnou zpět v realitě, najdou Heye, který je úplně mimo. Man jim vysvětlí, že o půlnoci to bude právě rok od zmizení Chuenovi ženy Heyovi nakonec vypadne jazyk z pusy, zavolají mu sanitku a Ciwi s Ling s ním jedou do nemocnice. Rainie se vydá na půdu, kde objeví stvůru s lidským tělem a psí hlavou, o níž už hovořila Man a pan Chuen, nese stvůře jídlo. Rainie se setkává s duchem manželky Chuena, která ji zavede do svého papírového hotelu, kde Rainie najde své přátelé. Rainie je těhotná což Chuenova manželka odhalí a díky tomu, jsou všichni zachráněni. Pan Chuen otrávil sebe i svého syna s psí hlavou, Chuenova žena mohla v klidu odejít a Rainie s Lokem se dají znovu dohromady….