COOL train

COOL TRAIN aneb 5 let na COOLu

O pořadu

Televizní stanice Prima COOL slaví 5. narozeniny a svým divákům servíruje dokumentární snímek o svém vzniku. Jelikož televize slaví 1. 4., nemůže nikdo očekávat fundovanou zábavu s tunou informací. Skalní fanoušci však – a že jich není málo – vědí přesně, na co se připravit.

Narozeninový duch COOLu veze COOL trainem z Ostravy do pražské La Fabriky dort na oslavu, která vypukne na apríla odpoledne. Na každé z pěti zastávek vlaku se ohlíží po jednom z pěti roků existence kanálu a vzpomíná. Divokou společnost mu dělají nejen postavy z kultovních pořadů stanice Prima COOL, ale i diváci sami. COOL si vždy najde cestičku k lidem, kteří ho milují. A tak jako u předchozích Wish to COOL a Scream for COOL, i v tomto projektu tvoří výsledek společně s COOL crew právě diváci.

Televizi poskytli rozhovory v drtivé většině všichni, kdo s ní mají něco společného: Saša Hemala, Iva Pazderková, Roman Bůťa, Kazma, Mikuláš Tuček, Nasty a En.dru, Kryštof Mende – a především ti, kteří COOL tvoří – COOL crew, o kterém jste nemohli mít představu, která by se podobala realitě. Hlas Honzy Dolanského vystoupí ze tmy a promluví i Štěpán Müller!

Bude to jízda. Narozeninová jízda!