Catwoman

Catwoman

O pořadu

Patience pracuje v reklamním oddělení kosmetické společnosti, která uvádí na trh nový krém Beauline.

 

Společnost vlastní manželé Hedareovi, George a Laurel, jež byla až doteď reklamní tváří společnosti. Pro prezentaci Beauline je vybrána nová modelka, což žena nese velmi těžce – a manželé se proto pohádají. George si zavolá Patience, a protože není spokojen s jejími návrhy, chce ji vyhodit. Laurel se jí však zastane a Patience musí do druhého dne předělat celou svoji práci.

 

V noci při práci vidí Patience na ulici kočku, která ráno sedí na jejím okně. Kočka poté vyleze na střechu a Patience se zdá, že tam uvízla. Rozhodne se pro ni vylézt, ale sklouzne se jí noha – a ona visí vysoko nad zemí. Kolem jede policista Tom Lone, který ji zachrání. Později ji Tom navštíví v práci, aby jí předal peněženku, kterou cestou ztratila, a jelikož k sobě oba cítí vzájemné sympatie, domluví si rande. Pozdě v noci Patience veze na poslední chvíli své návrhy pro George Hedarea, ale musí jít zadním vchodem, protože přední vchod je už uzamčen.

 

Nechtěně vyslechne rozhovor Laurel Hedareové s doktorem Slavickym o tom, že se zatajují vedlejší účinky krému Beauline včetně omdlévání a závislosti. Slavicky si je jist, že dlouhodobé užívání krému může pleť zcela znetvořit, a proto navrhuje ho na trh vůbec nepouštět. V tom okamžiku se Patience prozradí a ochranka po ní začne střílet. Patience utíká odpadním potrubím, které její pronásledovatelé uzavřou, a tlak vody ji vymrští ven. Patience se z velké výšky zřítí do jezera, nad kterým potrubí končí, a zabije se. Na břehu sedí „její“ mourovatá kočka, která zamňouká, a náhle je dívčino tělo na souši. Kolem se shromáždí spousta koček a mourovatá kočka jí vdechne život. Patience procitá – ovšem s kočičími instinkty a chováním…