Seriál Bez hranic okoření talentovaná herečka a dívka z Playboye

Na brutální klub se tentokrát zaměří členové vyšetřovatelského týmu v seriálu Bez hranic. Rozbít organizaci, která má na svědomí lidské oběti, se chystají Sebastian a jeho bývalá partnerka Kathrin. Tu si střihla německá herečka Florentine Lahme, která potěší nejedno (nejen) pánské oko.
Bez hranic - Florentine Lahme

Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Od slovíček před kameru

Komisař Rex, Kobra 11, komedie Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Ale i ultrabéčková Legenda o upírech (kde se objevila po boku Christophera Lamberta) či oldschool horor Hmyzáci. Po boku Tilla Schweigera se objevila taky v komedii s brutálním názvem Zajíček bez oušek. To jsou některé snímky a seriály, kde jste tuhle jednačtyřicetiletou Berlíňanku mohli zahlédnout.

Japonština a angličtina, pak herectví

Florentine s herectvím nepočítala odjakživa. Nejdřív si totiž dala 4 semestry japonštiny a angličtiny na vysoké, než si řekla, že je pro ni herectví to pravé ořechové. Na druhou stranu právě znalost angličtiny jí nejspíš pomohla při konkurzech na role v některých zahraničních produkcích – třeba v kanadském sci-fi seriálu Stav beztíže.

Kráska z Playboye

A teď pozor! Pohledná blondýna totiž zdaleka nepůsobí jen před kamerou. Za pozornost stojí třeba její letošní pózování pro Playboy. A krom toho se dříve také objevila například v časopise Maxim.

Takhle jí to pak sluší jako Kathrin v seriálu Crossing Lines.

Bez hranic - herečka Florentine
Bez hranic - herečka Florentine
archiv

Fiktivní tajemství

Právě s postavou Kathrin se možná pojí i jedno seriálové tajemství. A ve čtvrtek bude nakousnuto! O co se jedná? A zabodují bývalí partneři v obtížné akci?

Uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama