Bez hranic: Sebastian má vážný problém!

Elitní tým tentokrát míří do Berlína. Právě tady totiž někdo dohání lidi k tomu, aby spáchali sebevraždu. A aby toho nebylo málo, přimíchali tvůrci seriálu do děje i trochu osobního dramatu jednoho ze členů týmů.
Bez hranic - Sebastian Berger

Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Touha vyhrát

Se slabostí pro hazardní hry totiž bojuje Sebastian Berger. A jeho vášeň ho už natolik drásá, že musí zakročit Dorn. Poslední kapkou totiž bylo to, když informace o Sebastianově závislosti vyhrabali novináři.

Kdo to je?

Seriálového gamblera hraje Tom Wlaschiha. Pohledný dvaačtyřicetiletý herec se sice narodil ve východním Německu, ale už v 17, krátce po pádu Berlínské zdi, vyrazil do světa. Konkrétně do New Yorku, kde na výměnném pobytu piloval angličtinu i herectví a otevřel si tak cestu k pozdějším mezinárodním nabídkám. Kromě Bez hranic ho totiž můžete znát i z dalšího seriálového fenoménu.

Bez hranic - Sebastian a Eva
Bez hranic - Sebastian a Eva
archiv Prima

Tajemný týpek

Jeho druhou mimo Německo nejviditelnější rolí je kouzly opředený týpek Jaqen H'ghar ve Hře o trůny. V druhé sérii muž měnící svou tvář na Aryino přání zavraždil několik lidí poté, co mu zachránila život a dal jí důležitý dar. V 5. řadě je pak jejím průvodcem v dalších dobrodružstvích. Toma jste mohli vidět i ve Valkýře, snímku Krabat: Čarodějův učeň nebo v Nepříteli před branami a Zkáze lodi Gustloff.

Jak to s ním dopadne v Bez hranic?

Uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama