Začíná driftovací soutěž diváků Autosalonu!

Driftovací soutěž jsme odstartovali na začátku března. Zatím jsme jen vybírali první jezdce z vašich řad. A od soboty 22. března můžete konečně hlasovat, kdo z nich je lepší.
Driftovací soutěž - hlavní

Driftovací soutěž tak začíná naplno. Každý týden se můžete přihlásit. Každý týden máte šanci, že se za volant Opelu Astra OPC, který je i hlavní výhrou, posadíte vy. Stačí poslat SMS ve tvaru DRIFT na telefonní číslo 906 02 10. Cena je 10 Kč včetně DPH. Vybráni budou tři soutěžící – kvalifikuje se ten, jehož SMS byla doručena na 500., 1000. a 2000. místě.

Pak vás produkce pořadu osloví, pozve vás na okruh a tam vás nejdřív naučí driftovat jako profíka i s předokolkou a pak vy sami to zkusíte naostro. Stejně jako tihle tři borci, kteří se přihlásili jako první. Dostali body (procenta) od porotců a teď je na vás, jak ohodnotíte jejich jízdu vy!

Driftovací soutěž - soutěžící
Driftovací soutěž - soutěžící
Autosalon

A mimochodem – můžete se podívat i na to, jak to umí s tímhle autem Zdeněk Pohlreich a jeho manželka. I ti se do něj posadili a nesoutěžně si to otestovali. A jak mistr světa v pánvičkování zjistil, není to tak jednoduché, jak se může zdát.

Také tu nově máme natočeného Vladka Dobrovodského, který se na sedadle spolujezdce málem pozvracel, ale za volantem to natřel i Pohlreichovi!

Driftovací soutěž - Vladko Dobrovodský
Driftovací soutěž - Vladko Dobrovodský
Autosalon

Více se o soutěži dozvíte zde a najdete tu také kompletní herní řád. Tak hodně štěstí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama