5. října 2016 00:15
redakce Prima Cool

Největší styl! Parádní pojízdný klub má 900 koní

Tohle je jedna z nejlepších věcí, jaké jsme kdy viděli. Představte si retro karavan, který je ale vlastně stylový klub, který je ale vlastně závoďák, protože zvládá sprint na 80 km/h za 3,2 sekundy. Vážně!

Kdybychom to neviděli, tak tomu nevěříme. Karavan z dílny Ringbrothers je něco jako splněný sen každého, kdo touží po svobodě a dobrodružství. Stojí za ním bratři Jim a Mike Ringovi z Wisconsinu, kterým jako základ posloužilo klasické americké RV (zkratka pro recreational vehicle) Winnebago Brave z roku 1972. Výsledné dílo dostalo jméno Happy Camper.

Ještě než se ponoříte do galerie a prozkoumáte fantastický interiér, vězte, že původní motor nahradil osmiválec s turbem od Wegner Motorsports s neskutečným výkonem 900 koní, což prý stačí ke zrychlení z nuly na 50 mil v hodině za 3,2 sekundy. A to si uvědomte, že tahle věc váží 4 tuny! Ostatně z původního karavanu toho moc nezbylo, většina techniky je závodní a například zadní část auta pochází z moderní sanitky.

Hliníkový interiér je ručně vyrobený a amtosféru by mu mohla závidět většina rádoby stylových barů na téhle planetě. Najdete v něm skleněný kryt motoru, televizi, troubu na pizzu, přístroj na popcorn, počmárané stěny a další dokonale autentické prvky.

Kdybychom v životě mohli mít jen jedno auto, bude to tohle.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný