30. července 2014 01:12
cipr

Kuriózní případy sexu v autě

Chtěli byste pro svůj milostný život okořenit nějakým neobvyklým místem? Jednou z možností je sex v autě. Dávejte si ale pozor, aby vás nevinné kratochvíle nestály vaši peněženku, zdraví nebo dokonce i život.

Pozor na řadicí páku!

Jednou z nevýhod sexu v autě je poměrně omezený prostor. Ve stísněném prostoru je těžké nalézt polohu, ve které by bylo milování pohodlné pro oba dva. Své o tom ví i Nikola: „Se sexem v autě mám jen negativní zkušenosti. Vygradovalo to tím, když přítel, při hledání nějaké pohodlné pozice, upadl a nabodl se zadnicí na řadicí páku. Po tomto zážitku jsme se už víckrát neviděli.“

Foto: Business Factory

Odpočinek po sexu v autě se nevyplácí

Sex v autě vás může dokonce připravit o život. Jeden zaměstnanec pohřebního úřadu si zvykl do svého auta vodit svou milenku. Po sexu ale pár usnul a už se nikdy neprobudil. Nevypnuli totiž motor a udusili se výfukovými plyny.

Foto: Business Factory

Při sexu v autě se zamykejte!

Tato rada patří všem, kteří se rádi oddávají hrátkám v autě. Pár z Německa si vesele užíval chvil ve dvou, když v tom se otevřely dveře. „Zloděj popadl tašky i kusy oblečení, ve kterých jsme měli peněženky a mobilní telefony. Oba jsme byli nazí a v dost krkolomné poloze, takže než jsme z auta vylezli ven, byl zloděj i s našimi věcmi pryč.“ přiznává okradená žena.

Foto: Business Factory

cipr

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný