Ani mě nehne

Ani mě nehne

O pořadu

Robin Fleming rozbije v noci výlohu obchodu s elektronikou a zůstane před ní sedět. Zatkne ho místní policista Ernie. Jeho nadřízený Quinn nemá Robina rád.

 

Rozhodne se proto, že ho nechá do rána ve vězení a nebude kvůli němu budit soudce. Robin vzpomíná, jak s kamarádem Dannym popíjeli u řeky a Danny se rozhodl, že ji přeplave. Robin byl proti, protože byli opilí, ale Danny trval na svém. Chce na druhou stranu, chce odsud. Vběhl do vody a utopil se. Robin z vězení zavolá Lise, aby za něj složila kauci, ta však odmítne. Při telefonování zahlédne v zásuvce klíč od cely a ukradne ho.

 

Později v noci uteče ve zcizeném policejním autě. Míří do ulice, kde to všechno začalo. Vezme z vozu brokovnici a prostřelí výlohu kavárny v sousedství obchodu s elektronikou. Spustí alarm a Quinn pošle na místo Ernieho. Robin se mezitím vrátí na stanici a zadem se nepozorovaně vplíží do své cely. Když se seržant dozví, že výklad roztříštila rána z brokovnice, chce místo činu vidět. Robina má zase chvilku hlídat Ernie. Robin mu ale nedá pokoj, potřebuje toaletní papír. Je ve vedlejší cele, Ernie pro něj pro něj jde a Robin mu zabouchne mříž. Když se vrátí Quinn, nedokáže policista vysvětlit, jak se v cele ocitl. Quinn podezírá Robina, že má prsty i v té další výloze, ale neví, jak mu to dokázat.

 

Robin si později znovu odemkne celu a zavolá Lise, jež mu hned zavěsí. Zamkne dveře služebny, takže se Quinn, který šel na cigaretu, nemůže dostat dovnitř. Zmizí zadním vchodem, doběhne ke kavárně, rozbije třetí výlohu. Opět se vrátí na stanici, dá klíče na obvyklé místo a zabouchne se v cele. Ernie dorazí k poslední rozbité výloze. Najde Quinnův policejní odznak, který tu Robin schválně odhodil. Quinnovi je už naprosto jasné, že za vším je Robin. Rozhodne se strávit s ním zbytek noci, aby ho měl pod dohledem. Lise je dcerou Roberta Kandalla, který je velmi mocným občanem města.

 

Všechny obchody, jejichž výlohy dnes Robin rozbil, patří právě jemu. Quinn postupně odhalí, že Robin Lise miluje, a začne ho provokovat. Určitě ho stejně jen využila, aby rozčilila otce. Ernie dospěje k závěru, že Quinn rozbíjí výlohy sám a chce to hodit na Robina. Quinn je totiž přesvědčen, že Robin před lety zabil jeho synovce Dannyho. Robin opět využije lsti a jako obvykle unikne. Quina zavře místo sebe. Tentokrát však nikam neodjede… Vysvětlí Quinnovi, že Dannyho nezabil, ale že měl Danny spoustu problémů a nakonec se z toho tak trochu zbláznil…