Americký princ JFK Jr.

Americký princ JFK Jr.

O pořadu

John Fitzgerald Kennedy junior je vychováván k reprezentaci svého jména, aby bylo i nadále ctěno tak, jak to nastolil Johnův otec prezident John F. Kennedy starší. Mladý John je rebel a práva studuje déle než ostatní, ale to nijak nevadí dívkám, které ho považují za naprosto dokonalého. John je neustále přitahován Daryl Hannahovou, s níž se několikrát rozešel a několikrát se k ní vrátil.

Johnově matce Jacqueline se Daryl nezamlouvá, ale na to John moc nedá. Ví, že se od něj očekává aktivita v politice, ale přesto chce jít vlastní cestou, v čemž ho matka podporuje... Když jeho matka onemocní rakovinou, věnuje se jí John co možná nejvíc, stejně jako celá rodina, ale matka nemoci po čase přesto podlehne. Zanechá Johnovi dopis, v němž mu píše, jak je hrdá na jeho odhodlání jít vlastní cestou. John se rozhodne pro vytvoření nového časopisu s názvem George, který by se věnoval politice, a se svým dlouholetým přítelem Michaelem začne svůj záměr představovat potencionálním sponzorům. Všichni je vyslechnou, ale pokaždé se zájem stočí na to, zda se budou v časopise publikovat články o Kennedyho rodině. Sponzora, který je ochotný časopis financovat, se nakonec přesto podaří získat... John se seznámí s milou dívkou Carolyn Bessetteovou, s níž začne i bydlet a zanedlouho ji požádá o ruku.

Carolyn je nabídkou zaskočena, Johna miluje, ale není si jistá, zda bude schopna vyrovnat se s jeho popularitou... George má za sebou první výtisky a kritiky se jen hrnou, dojde i k velké hádce mezi Carolyn a Johnem, kterou Carolyn zakončí oznámením, že se za něj provdá. Po svatbě tráví John stále více času v nakladatelství, protože časopis se potápí. Navíc se kvůli tomu pohádá s Michaelem natolik, že Michael z nakladatelství odejde, a tím skončí i mnohaleté přátelství... John má nehodu s letadlem, při které si zlomí nohu. Než se mu noha zahojí, dojde k rozhodnutí, že přece jen vstoupí do politiky...