Agentura Jasno

Agentura Jasno

O pořadu

Každou sobotu a neděli v 10:05

Jak to vypadá, když řeší zločiny zázračný a geniální pohodář

Každý táta se snaží o to, aby šel syn v jeho stopách a nejinak je tomu u táty-policisty, který se snaží vyvíjet u svého syna Shawna Spencera pozorovací schopnost a talent na usvědčování nejrůznějších pachatelů už od dětství.

A výsledek? Neuvěřitelně mimořádný talent, díky němuž si Shawn dokáže všimnout i těch nejmenších detailů a odhalit tak vždy pravého viníka, i když jsou profesionální policisté bez sebemenší stopy. Není tedy divu, že už se to ani samotné policii nezdá. Na chvíli se pro ni Shawn stává také podezřelým z účasti na všech zločinech jen proto, že vždy záhadně snadno a správně odhalí pachatele.

Ale pozor – tento velmi všímavý, inteligentní a fotografickou pamětí disponující génius zároveň rozhodně nepatří mezi nějak zvlášť čestné a disciplinované občany! Shawn je totiž spíše pohodlný a tipy policii dává především pro peníze. Časem se ale přeci jen rozhodne svého talentu využít i jinde a zakládá s kamarádem vlastní detektivní agenturu. A vzhledem k tomu, že dokáže určit pravého zločince často jen během několika sekund na základě jeho chování, jsou všechny případy řešeny velmi neobvykle a navíc s pořádnou dávkou humoru. Shawn je totiž sice na jednu stranu neobyčejný génius, na stranu druhou však také nenapravitelný šprýmař…