midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
I AM FIGHTER (10)
Přehrát epizodu
Upoutávka se přehraje za  2 s.

I AM FIGHTER

O pořadu

Nová reality show Prima COOL je nejen cestou za snem být skutečným bojovníkem MMA, ale i totálně necenzurovaným vhledem do světa českého MMA a bojových sportů. Cesta amatérů za titulem profesionálního bojovníka před kamerami, kterým neunikne vážně nic, běží každé pondělí ve 20.50.

Účastníci I AM FIGHTER

Michal Bazgier

"Chci vědět, jestli na to mám. Chci vědět, co ve mně je."

Michal Bazgier
Autor: archiv Prima COOL Michal Bazgier

Petr Beran

"Dělám to pro sebe, něco si dokázat a dokázat něco i pro svoji dceru."

Petr Beran
Autor: archiv Prima COOL Petr Beran

Daniel Bureš

"Od malička mám boj v sobě. V devíti letech jsem začal s thai boxem. Odbouchal jsem jeden zápas, hned ze začátku. Potom jsem z rodinných důvodu přestal. Chtěl jsem se k bojovým sportům vrátit, tak jsem začal boxovat. Mám jeden zápas v amatérech a chystám se na další. Tohle mi přijde jako super příležitost posunout to zase dál a MMA se mi vždycky moc líbilo."

Daniel Bureš
Autor: archiv Prima COOL Daniel Bureš

Willy Cao

"Chci okusit krásy MMA."

Willy Cao
Autor: archiv Prima COOL Willy Cao

Ladislav Eršek

"MMA scénu sleduji více jak 15 let a líbí se mi, že už i v našich končinách se z původního undergroundového Vale Tuda stalo MMA regulérním sportovním odvětvím. Díky tomu přibývá nových MMA zápasníků, ale již o poznání méně opravdových bojovníků, ať již s ohledem na výkon či osobnostní kvality. Proto na naší scéně tu správnou osobnost (kromě těch nejznámějších) postrádám a jednou takovou se chci stát. Život profesionálního zápasníka (zpravidla 12denní tréninky) si již nějaký měsíc na vlastní kůži testuji, díky tomu, že jsem momentálně v souvislosti s prací na tzv. volné noze, a je to to nejlepší, co lze dělat. Člověka naplňuje o poznání víc, než práce při plnění snů někoho jiného."

Ladislav Eršek
Autor: archiv Prima COOL Ladislav Eršek

Petr Figlár

"Široká veřejnost už určitě vnímá, že zápasníci MMA nejsou jen mlátičky, ale je potřeba disciplína, železná vůle a schopnost se pořád učit novým věcem. Chtěl bych do života vnést tohle všechno, dokázat si, že na to mám, a na tréninku nechat vše!"

Petr Figlár
Autor: archiv Prima COOL Petr Figlár

David Fott

"Chtěl bych se stát fighterem, protože je to můj život, můj sen. Mám rád všechna bojová umění, zápas mě baví a rád se učím novým věcem."

David Fott
Autor: archiv Prima COOL David Fott

Adam Herajn

"Sportovat jsem začal již ve svých čtyřech letech, zkusil jsem už opravdu hodně sportů. Vždycky jsem věděl, že bych se sportem rád živil, chci dřít a být nejlepší v tom, co dělám. V tomto směru mě před pár lety oslovilo právě MMA, které se považuje za jeden z nejnáročnějších sportů světa. Právě proto jsem si tento sport zamiloval. Když stojím v kleci, srdce mi bije, proudí mnou adrenalin, teprve v tu chvíli se cítím naživu. Mám vysoké cíle a tato organizace by mi mohla urychlit mou cestu na vrchol. Chci všem ukázat, co ve mě je, chci se zviditelnit na naší scéně a pořádně odstartovat kariéru zápasníka MMA."

Adam Herajn
Autor: archiv Prima COOL Adam Herajn

Tomáš Horn

"Bojové sporty miluju a jsem velký nadšenec... Osm let se věnuji boxu, ale k MMA mě to vždy táhlo víc."

Tomáš Horn
Autor: archiv Prima COOL Tomáš Horn

Jaroslav Chmel

"Bojové sporty mě baví a chci být profesionální a slavný fighter. :-)"

Jaroslav Chmel
Autor: archiv Prima COOL Jaroslav Chmel

Tomáš Laube

"Zápasím už od patnácti let v boxu a kickboxu, ale chtěl bych svou kariéru posunout dál a zkusit si MMA."

Tomáš Laube
Autor: archiv Prima COOL Tomáš Laube

Daniel Ligocki

"Na základní škole se mi spolužáci posmívali, jelikož jsem měl nadváhu, nicméně jsem se asi v sedmé třídě kousnul a začal jsem posilovat a závodně plavat. Podařilo se mi zhubnout 15 kilo a spolužáci, kteří se mi posmívali, poté chtěli mé rady, jak se mi to podařilo Zhruba sedm let zpátky jsem začal dělat japonské jiu jitsu a dělám ho až doposud, nicméně MMA jako takové již registruji delší dobu, ale nikdy jsem neměl odvahu jít do toho naplno. Začal jsem s ním zhruba před dvěma měsíci, trénuji každý den, někdy dvoufázově a mým cílem je dokázat si sám sobě, že mám na to, abych zvládl tréninky profi zápasníků, zkusil si i profesionální zápasy, případně se tomu věnoval naplno."

Daniel Ligocki
Autor: archiv Prima COOL Daniel Ligocki

Ondřej Maruška

"Necelý rok trénuju v brněnském Jetsaam Gymu pod vedením Jiřího Procházky a Andreje Kalašníka. Na MMA jsem šel původně kvůli zlepšení kondičky, ale prostředí mě pohltilo, jezdím na každý Oktagon, vstávám na každé UFC, a dokonce jsme do ČR a SK přivedli jako první jednu specializovanou značku. MMA je teď můj svět, myšlenky na zápasení určitě mám, a takováto příležitost by mi určitě mohla pomoci do budoucího života."

Ondřej Maruška
Autor: archiv Prima COOL Ondřej Maruška

Pavel Prachař

"Věnuji se primárně postojovým disciplínám s vizí přejít na MMA, abych mohl dát neomezeně průchod své bojové kreativitě. Toto považuji za idealní příležitost. Chci se stát fighterem pro touhu po boji, abych se jako fighter mohl živit a jednou své zkušenosti mohl předávat dál."

Pavel Prachař
Autor: archiv Prima COOL Pavel Prachař

Adam Špulák

"Mám ambice stát se minimálně československou špičkou a tenhle projekt beru jako příležitost se zviditelnit a posunout vpřed."

Adam Špulák
Autor: archiv Prima COOL Adam Špulák

Jan Svoboda

"Něco si sobě dokázat, vydělat si peníze."

Jan Svoboda
Autor: archiv Prima COOL Jan Svoboda

Trenéři I AM FIGHTER

André Reinders

André Reinders je český MMA zápasník a trenér. Vystudoval vysokou školu obor politologie a sociologie. Momentálně trénuje smíšená bojová umění ve svém novém sportovním klubu Reinders MMA v Praze Stodůlky. Je mistr světa v thaiboxu, mistr Evropy v MMA a mistr ČR v MMA. Je ženatý s moderátorkou Hanou Mašlíkovou a mají syna Andrease.

I AM FIGHTER - trenér André Reinders
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér André Reinders

Petr Monster Kníže

Dvaačtyřicetiletý obávaný bojovník a hlavní trenér v Monster Gymu Praha Holešovice. Petr je u nás jedním z nejtvrdších a doposud jen jedinkrát poraženým zápasníkem (Karlosem Vémolou). V bojových sportech se pohybuje neuvěřitelných 34 let (má přes 500 zápasů od juda přes Vale Tudo až po nynější podobu MMA) a rozhodně nehodlá ještě končit. V jeho stáji je nyní jediný mužský zástupce v UFC Makhmud Muradov, kterého trénuje od roku 2012.

I AM FIGHTER - trenér Petr Monster Kníže
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Petr Monster Kníže

Martin Burkot

Čtyřiatřicetiletý aktivní MMA zápasník a hlavní trenér MMA a graplingu ve velmi úspěšném Jetsaam gymu Brno. Spolu s Martinem Karaivanovem, zakladatelem Jetsaam gymu, jsou hlavními trénery našeho zástupce v japonském Rizinu a jednoho z našich nejuspěšnějších zápasníků vůbec Jiřího Denisy Procházky.

I AM FIGHTER - trenér Martin Burkot
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Martin Burkot

Daniel Barták

je dvojnásobný mistr České republiky ve Vale Tudo, držitel prvního technického stupně Wingtsun, také držitel černého pásu v BJJ a mistr Evropy v BJJ. Je hlavním trenérem MMA v Penta Gymu Praha a do jeho stáje patří například veleuspěšný Viktor Pešta. Mimo bojové sporty se věnuje psaní knih, povídek a blogů.

I AM FIGHTER - trenér Daniel Barták
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Daniel Barták

Porotci I AM FIGHTER

Lucas Blakk

Marketingový specialista a člen hudební rady, který z nuly vybudoval jedno z největších českých vydavatelství Blakkwood, ve kterém zastupuje kromě větsiny rapperů na naší scéně také ale i plno popových interpretů. Má dar na to okamžitě rozpoznat hvězdu a dostat ji systematicky na vrchol. 

Petr Píno Ondruš

Multitalent na bojové sporty a reprezentant České republiky Petr Píno Ondruš. Jeden z prvních, který u nás s MMA vůbec začal a dotáhl to až na světového šampiona v MMA a zápasil i v organizacích jako je KSW.  Legenda bojových sportů, která ma za sebou 70 vítězných zápasů v postoji v řadě, je také 6x mistr světa v kickboxu, thaiboxu, k1 i sandě. Vede nyní se Zdendou Švamberkem klub TKBC Praha a byl spolu s Karlosem Vémolou první, komu se podařilo poprvé vyprodat O2 arénu.

Porota soutěže I AM FIGHTER
Autor: archiv Prima COOL Porota soutěže I AM FIGHTER

Ondřej Pála

Česká boxerská jednička v těžké váze. Ve své dosavadní profesionální kariéře absolvoval 38 zápasů, z nich 33 vyhrál a ve 23 duelech soupeře knokautoval. Interkontinentální šampion WBO, úřadující Mistr České republiky a sparing partner Vladimira Klička, to je Ondřej Pála.

Petr Khru Macháček

Otec bojových sportů v České republice. Hned po revoluci k nám přivezl thaibox, ale i MMA, kterému se tenkrát ještě říkalo ultimátní zápasy. Z jeho líhně vyšlo přes 90 % trenérů u nás. Vychoval devětatřicet mistrů světa!

reklama