Start vztahu s Penny! Tento týden v TBBT

Penny je fakt kočička :)
Penny je fakt kočička :)
Zdroj: chistesybromas.com

Sledujte od pondělí do čtvrtka ve 21:20 nebo v repríze dalšího dne v 00:55 v původním znění na COOLu...

Takže pěkné pondělí, hnedle zkraje týdne k nám skrze Teorii velkého třesku dorazí ve 21:20 díl Hofstadterův izotop, v němž nám začíná takový malý dějový oblouk směřující k prvnímu většímu zlomu mezi Leonarden a Penny.

O co jde? Inu, Penny se rozhodne, že svému synovci k narozeninám koupí komiks. Protože jde o mnohem složitější proces, než si poprvé myslí, musí s nimi jít do obchodu.

A tady uhodí hřebíček na hlavičku – začne totiž úspěšně balit prodavače Stuarta

Penny balí prodavače Stuarta
Penny balí prodavače Stuarta
Zdroj: archiv Prima COOL
Co přesně znamená ten výraz ‚přátelé s výhodami‘? To ti platí zdravotní pojištění?

V úterý navážeme ve 21:20 Lasvegaským resetem, v němž situace pomaličku kulminuje. Leslie dá po nedávných událostech Howardovi kopačky, a podobně zkroušený Leonard i Raj ho tak vezmou do Las Vegas, kde se vše trochu zamotá…

Sheldon zůstává doma, protože pudové důvody, kvůli kterým trojice kluků razí do Města hříchu, mu nemohou být cizejší. Jenže pak se něco pokazí a on musí zůstat na noc u Penny – k Leonardově překvapenému výrazu po návratu.
Leonarde, měli jsme s Penny večeři, hráli jsme hry a pak jsem u ní strávil noc. Jistě rád uslyšíš, že teď už mnohem lépe rozumím ‚přátelům s výhodami‘.

Článek

Teorie velkého třesku - partička sleduje v TV Howarda letícího do vesmíru Foto:

Znáte dabéry Teorie velkého třesku? Přesvědčte se!

Ach, české znění anglických pořadů – odvěké to jablko sváru domácích fanoušků nejrůznějšího pohlaví, barvy kůže i přesvědčení...
Ani ve středu nebudeme strádat, dorazí totiž opulentní díl Turbulence přísně tajných materiálů! Drama vrcholí, Stuart totiž půjde s Penny na druhé rande a k této příležitosti přisype trochu soli do rány Leonarda – chce se ho totiž optat na pár rad...

Zdá se, že vše je ztraceno. Schůzka proběhne, Leonard jde páchat mentální sebevraždu, jenže pak se ukáže, že Stuartovi zdaleka nevyšlo vše podle plánů – a může za to Penny.

Nezahálí ani Howard, který vytvořil spešl vesmírný záchod, jenom aby si následně uvědomil, že se na palubě Mezinárodní vesmírné stanice brzy rozbije. A začíná závod s časem!

Leonard balí Penny u výtahu
Leonard balí Penny u výtahu
Zdroj: archiv Prima COOL

No a poslední epizodou týdne končí i 2. řada Teorie velkého třesku – správně, čeká nás Expedice na monopol, v němž dojde pokroku (konečně!) i Leonardovo loudění Penny.

K jeho velké smůle však grupa dostane neopakovatelnou nabídku vyrazit na tři měsíce na polární misi. Zrovna, když se vše daří! Jak se rozhodne, zjišťujete na COOLu ve čtvrtek od 21:20.

Článek

Teorie velkého třesku - 4. narozeniny COOLu Foto:

Nejsledovanější díly Teorie velkého třesku

Překvapte se zjištěním, které epizody zabodovaly nejvíce.